Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#1336

Dragwen.
  • Postów: 136
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tutaj jest jeszcze jeden, podobny:

http://comic.naver.c...o=30&weekday=tu


tak, to ten komiks.
Napisałem, znalazłem i zapomniałem tutaj wstawić. Przychodzę teraz a tu wstawiłaś ty C:
  • 0

#1337

JozinZbazin.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Świetne, są jeszcze podobne komixy?
  • 0

#1338

melchior12.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tłumaczy ktoś aktualnie Google Satanic? http://creepypasta.w.../Google_Satanic Jeśli nie, to ja się do tego wezmę
  • 0

#1339

Cold Ethyl.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Yah, krótkie zdania wprowadzają napięcie, ale uzywac tez ich trzeba umieć. Przez pewien czas temat był zasypywany historiami w stylu "Ania usłyszała hałas. Zeszła na dół. Zabił ją duch. Na pogrzebie grali jej smutną piosenkę. I kto to przeczyta to teraz umrze. Boicie się?"
Miło, że ostatnimi czasy pojawiaja się w większości przetłumaczone, typowe creepy pasty/urban legends. I sa całkiem niezłe. Druga strona medalu jest taka, że nowe historie sa publikowane rzadko. Ja tam bym wolała żeby było jak wcześniej, nawet do kilku historii dziennie, z czego moze jedna czwarta jest di przeczytania, ale jednak...
@Angela nie nie grałam w Luna Game :D Mam za mało miejsca na dysku by jeszcze katować. Ale ogladalam kilkanascie filmikow z gry. Nie uwazam ją za straszną. Raczej smutną.
No fakt, sucha jest ta opowieść. Ale chyba to mi się w niej najbardziej podobało, nie ma zadnych trupów, duchów i demonów. Tylko ten smutek. :>
  • 2

#1340

Master..
  • Postów: 57
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Komiksy świetne. Jeżeli ktoś znajdzie więcej takich to proszę o wstawienie. Mimo iż strachliwy nie jestem to przy tym pierwszym się wystraszyłem. :)
  • 0

#1341

Andżela.
  • Postów: 61
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezus Maria, widziałam kiedyś ten komiks, i o mało za przeproszeniem nie ze.srałam się w majty ze strachu O.o
Nie odważę się go więcej zobaczyć...
  • 1

#1342

Dragwen.
  • Postów: 136
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeżu, Muzykant jest świetny! Chylę czoła, jedna z lepszych z ostatnich past, tuż obok Rake'a, który jednak zrył mi troche psychikę - na dwa dni, ale cóż... Oby tak dalej :]
Tłumacz dostał już plusa, a ja czekam na następne błyskotki jakie wynajdziecie, mam nadzieję że jeszcze się znajdą w tumanach Opek i Efektów nudy trollów..

Użytkownik Dragwen edytował ten post 09.02.2012 - 19:15

  • 0

#1343

katabas.
  • Postów: 306
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Muzykant jest prześwietny. Nie wzbudza co prawda ogromnego strachu. Ale widzę pewne mimowolne, odniesienie autora do rzeczywistości współczesnych dyskotek i "klubów" - w nich też się zabija, tyle że samokontrolę młodych ludzi. Narkotyki, przypadkowy, zwierzęcy sex... Nad wszystkim "władzę" ma DJ, czyli Muzykant. Posłuchajcie opowieść Leszka Dokowicza - jest na youtube - i choć koleś ewidentnie w wielu miejscach bredzi (widzi anioły, szatana), to był w światku techno i mówi o brudzie wewnątrz niego, m.in. wyznawaniu i propagowaniu okultyzmu. W moc okultyzmu nie wierzę, źle jednak, że jacyś popaprańcy robią młodzieży wodę z mózgu. Np. wielkie imprezy techno - sceny jak z Muzykanta - transowe opętanie i zatracenie. Oddanie muzyce i stadu. Dwa razy się stratowali i pozabijali. Wiem, wiem, że wskutek złej organizacji. Ale podobieństwo do opowiadania jest.

Zaznaczam, że sam słucham trance i techno - w dźwiękach nie ma nic złego. Ale na żadną tego typu imprezę nie pójdę.

Pasta z głębszym podtekstem :)

Użytkownik katabas edytował ten post 09.02.2012 - 22:02

  • -1

#1344

M. L. B..
  • Postów: 98
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kurde, jak przeczytałam Muzykanta, to przypomniały mi się te pasty z pierwszych dziesięciu stron :) świetna pasta! Biję pokłony :D
  • 0

#1345

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak, trzeba przyznać, że Muzykant to świetna pasta :) Oby takich więcej :) Oczywiście plus :)
  • 0



#1346

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skończyłem właśnie czytać pastę o Vox i Beau- Niesamowita historia- idealna dla zekranizowania przez Tima Burtona!
Mam wielką nadzieję, że dostaniemy przetłumaczoną resztę tych opowiadań.
  • 0

#1347

Zielona Małpa.
  • Postów: 135
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Cześć wszystkim:) Rezerwuje sobie pastę "The Man with the Fedora" długa, ale wydaje się być całkiem całkiem:)

Użytkownik zielona_malpa edytował ten post 12.02.2012 - 11:57

  • 0

#1348

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Trip, twoja pasta jest szczerze powiedziawszy tandetna. Może się dotrzesz, ale Tibia nie ma w ogóle żadnego sensu, nie rozumiem przesłania jakie niesie.
  • 0



#1349

Dragwen.
  • Postów: 136
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Miałem napisać coś o Tibii.gif, ale WithinTemplation mnie wyręczył.
Najnowsza pasta - Download Complete. Dziwna jest, niezbyt w sumie rozumie jej sens. Może nie na maksa zła, ale na plusa też nie zasługuje.
  • 0

#1350

trip.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

napisałem to dla jaj bo dużo jest teraz creepypast z .avi, .jpg itp.
  • -3


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

0 użytkowników, 7 gości oraz 0 użytkowników anonimowych