Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#1366

Teppic.
  • Postów: 37
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przyznam, że tematem creepypast dopiero co się zainteresowałem i naprawdę aż dziwne, że się z tym wczesniej nie zetknąłem.

Trochę mnie tez dziwi, że nie ma jakiejś polskiej strony poświęconej tylko creepypastom. Mam tu na mysli poważny portal w rodzaju takich jak demotywatory.pl a nie jakies amatorskie blogi.

W związku z tym mam ambitne plany stworzyc taki portal i tu moja prośba: czy mógłbym liczyc na pomoc w tworzeniu takowego? Skrypt juz mam, tylko trzeba by go było odpowiednio wyedytować i dodać na przykład mozliwość głosowania na daną creepypastę. Ilość np. czaszek przy artykule oddawałaby to jak owy potrafi wystraszyć. Byłyby też konkursy na najlepszą wymysloną historię. Co o tym sądzicie?
  • 4

#1367

Dragwen.
  • Postów: 136
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

świetny pomysł. Nie zapomnij o komentarzach do pasty jak i (chyba to byłby dobry pomysł) przekopiowania z tego portalu najlepszych past (np. The Rake, mi się osobiście bardzo podobała) po uprzedniej zgodzie autora/tłumacza.
Czekam na stronę. :)
  • 2

#1368

Teppic.
  • Postów: 37
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlatego będę potrzebował małej pomocy. Chciałbym jesli juz strona bedzie gotowa, abyscie wrzucali na nią creepasty(sam nie dam rady;P). Bedzie odpowedni panel do tego;).
  • 0

#1369

Dragwen.
  • Postów: 136
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Myślę, że 'nasze najlepsze' będą pierwszymi jakie się na tej stronie znajdą. :)
Nie obawiaj się, wrzucać to będą (i będziemy) wrzucali, gorzej będzie jak się pojawią trolle i znajdą się takie pasty jak ostatnia 'Tibia'...
Więc dobrym wyjściem byłoby stworzenie małej grupy 'moderatorów past' czy jak to nazwać, którzy sprawdzali by ich poziom (i poprawiali błędy ortograficzne/interpunkcyjne) i wrzucali te lepsze.
Od razu mówię, że się na to stanowisko nie pisze.
  • 0

#1370

Teppic.
  • Postów: 37
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moderacja musi być, to wiadomo. Będzie dział "Poczekalnia" do którego najpierw będą naplywac "wrzuty" a potem dopiero po pomyslnym zaakceptowaniu, będą lądować na stronie głównej.

Muszę tylko popracować nad systemem oceniania past. Sam nie bardzo jeszcze umiem kodować więc dobrze by było gdybym znalazl kogos kto się trochę orientuje w php i dodałby prosty skrypt do oceniania. Ja zrobie szablon strony i tylko trochę tylko zmodyfikuję swoją obecną stronę "naje.pl" do działania pod szyldem... no własnie jakies pomysły na nazwę strony?:). Domena "Creepypasta.pl" jest zajęta niestety:/
  • 0

#1371

Cold Ethyl.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mi sie tam podoba, masz mój miecz. Zważając jak wielką popularnoscią cieszy sie ten temat taka strona mogłaby się stac hitem. Wydaje mi sie ze na poprzednich stronach komentarzy ktoś tam chciał zrobić coś takiego (a moze forum? Nie pamietam) ale nic z tego nie wyszło. Oproz wszelkich pragramistów, grafików, webmasterów przyda Ci się tez chyba skład moderatorów. Ale to pewnie bez problemu znajdziesz tutaj.

Goddamnit spoznilam sie :< Tak to jest jak sie pisze posta pol godziny

Użytkownik LittleSister edytował ten post 20.02.2012 - 15:37

  • 0

#1372

Teppic.
  • Postów: 37
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak naprawdę potrzebuję tylko moderatorów i jednego człowieka co trochę ogarnia PHP. Szablon już mam, zostaje tylko wykupienie domeny... zastanawiam się nad nazwą;)
  • 0

#1373

M. L. B..
  • Postów: 98
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jezu Chryste, @Dragwen, ta pasta jest tak obleśna, że aż mi się spodobała :D Już od dawna nic we mnie nie wzbudziło uczuć tak bliskich do odruchu wymiotnego :D obrzydzić Rtyamovayę- udało Ci się :D pasta jest świetna, ode mnie +
  • 0

#1374

smile.dog.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Również podoba mi się pasta Dragwen ^^ ah szkoda że takich jest niewiele :/ tak fajnie się je czyta.
  • 0

#1375

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Teppic powodzenia, może z tego wyjść faktycznie coś na kształ np. yafuda. Jak coś to pisz, pomogę jak będę mógł. Do tego czasu mam tylko jedną radę :

po uprzedniej zgodzie autora/tłumacza.


To jest bez sensu - właśnie o to chodzi aby autor pasty pozostał anonimowy.

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 21.02.2012 - 13:15

  • 0



#1376

Teppic.
  • Postów: 37
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Stronka powoli się robi... tzn. męczę się własnie nad oprawą graficzną w photoshopie;P. Dobrze, że mam mnóstwo wolnego czasu po zwolnieniou się z pracy;). Będę potrzebował kogoś kto wstawi prosty kod php do oceniania past. Ilość czaszek albo dyń przy tytule pasty będzie odpowiadała poziomowi w jaki dana historyjka potrafi wystraszyć. To uprosci sprawę gdyż sam czytam tylko najlepsze pasty, więc to oszczędzi mnóstwo czasu osobom, którym nie chce się czytać ton tekstu;).

Proszę o kontakt na prv osoby, które coś tam umieją w php zdziałać. No i pozostaje kwestia odpowiedniego serwera.

Użytkownik Teppic edytował ten post 21.02.2012 - 13:38

  • 0

#1377

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dragwen, to jest tak ohydne, że teraz mam odruchy wymiotne, na serio nie wiem czy nie zwymiotuję. Proszę Cię/Was jeżeli wstawiacie pasty to ostrzegajcie o takich rzeczach, potworne...


michakac bardzo sympatyczna pasta :) jest trochę tych opisów, ale nie są aż tak dotkliwe jak u Dragwena; poza tym tutaj jest choć srednio oryginalna to ciekawa fabula, a w tamtej pascie są tylko te dantejskie sceny..

Plusy dla Was :)

Mogę jeszcze dodać, że niedawno zjadlem calą czekoladkę gruszka - mięta, popilem czekoladowym mlekiem, później szklanką mineralnej wody; możecie wyobrazić sobie jak się teraz czuje po przeczytaniu pasty Dragwena...

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 21.02.2012 - 21:17

  • 0



#1378

M. L. B..
  • Postów: 98
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@WithinTemptation - ta pasta jest tak okropna (w pozytywnym tego słowa znaczniu), że mi nawet na czczo się cofnęło (!), a po czekoladzie to już chyba sama współczuję xD

@michakac strasznie podoba mi się Twoja pasta, troszkę krwawa, ale też doskonała. Jeśli to jakoś poprawi Ci humor, to powiem, że po tej paście chyba serio będę się trochę bała, ze względu że tak jak główny bohater mieszkam na odludziu i żeby się dostać do ludzi muszę leźć przez las ;D Nigdy więcej nie będę czytać niczego znalezionego w lesie, choćby to nawet była tylko ulotka z Lidla xD
  • 0

#1379

wszyscyzginiemy.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Sztrasznymakaron.pl? :D

Pasta Dragwen zrobiła coś niemożliwego - obrzydziła mnie, a nie jest to łatwe :D. W każdym razie to chyba pierwsza pasta która mnie nie przestraszyła a właśnie obrzydziła. Dobra robota :D
  • 0

#1380

Teppic.
  • Postów: 37
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

strasznymakaron.pl strasznie glupio brzmi i... za długa;P

Postęp nad stroną wynosi obecnie 60%... Mam zamiar wrzucić ją jeszcze w ten weekend na jakiś serwer. Mam też nadzieję, że strona ta nie umrze za szybko;)

Użytkownik Teppic edytował ten post 22.02.2012 - 15:04

  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 8

0 użytkowników, 8 gości oraz 0 użytkowników anonimowych