Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#1396

Marble.
  • Postów: 99
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co do "Autostopu" to pomysł nawet fajny, ale jakoś wydaje mi się to chaotyczne i dziwnie się czyta. "Dlaczego nosisz to głupie ubranie człowieka" to jak sądzę nawiązanie do filmu "Donnie Darko", ale brzmi trochę dziwacznie, no bo chyba każde ubranie jest ubraniem człowieka (no bo jaki jeszcze gatunek nosi ubrania?) Chodziło chyba raczej o przebranie, kostium, czy coś w tym rodzaju.
  • 0

#1397

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@LittleSister thriller z grzechami głównymi? Chodziło Ci o film "7", wspaniały film ;) Sama go oglądałam i mnie podobał się bardzo. Jest wiele filmów które mogą zainspirować nas do pisania past.. Oczywiście trzeba je w odpowiedni sposób napisać. Przyznam, że nie mam ochoty czytać czegoś co przypomina opowiadanie napisane przez ośmiolatka, albo przeciętną, zmyśloną "straszną" historię. I chyba nie tylko ja tak mam.. Nie chcę nikogo tutaj krytykować, ale dobrze by było gdyby autorzy past przykładali się do pisania ich. Nie powiem, że tak nie jest, te gorsze to tylko nieliczne wyjątki. Pozdrawiam :D
  • 1

#1398

Marble.
  • Postów: 99
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mam takie pytanie: tłumaczę pewną pastę (moim zdaniem ciekawą), ale w pewnym momencie pojawia się w niej sporo przekleństw (typu "słowo na k"), problem w tym, że są one dość ważne dla klimatu opowieści i wygwiazdkowanie ich albo zastąpienie innymi wyrazami sprawia, że pasta trochę traci na sile. A pytanie brzmi: czy myślicie, że mogę zamieścić pastę w nieocenzurowanej wersji, tylko z ostrzeżeniem na początku? Czy też może zostanę za to wykopana z forum? ;)
  • 0

#1399

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wykopana raczej nie zostaniesz, wydaje mi się, że w tym temacie nie przestrzega się aż tak bardzo cenzury przekleństw itp. Nie pamiętam jak się ona nazywa, ale wiem, że niedawno czytałem ostatnio pastę, w której było dużo niecenzuralnych słów, mocno związana była z seksem i oznaczona była tylko uwagą, aby czytały to osoby od 18 lat :) Tak więc na początku posta napiszesz na czerwono "+18 - czytasz na własną odpowiedzialność" i git :)
  • 0



#1400

Teppic.
  • Postów: 37
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc tak... niedługo startuje strona poświęcona wyłącznie creepypastom(ten wyraz się chyba odmienia?;p). Poradziłem sobie z łamaniem linii w formularzu... Teraz będzie mi tylko potrzeba osób chętnych wrzucać teksty na tą stronę;p

Nazwa witryny to "Wystrasz.pl". Piszcie czy się podoba bo ja nie jestem obiektywny;).
  • 0

#1401

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nazwa jest nieco trywialna. Nie lepiej byłoby nazwać ją Creepypasta.pl ? Czy może narusza to jakieś prawa autorskie? Ale ogólna idea stworzenia takowej strony nie jest zła, jeśli będą tam wstawiane dobre pasty, to będzie miała stałego czytelnika w mojej osobie :)

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 25.02.2012 - 22:56

  • 0



#1402

PomidorowySer.
  • Postów: 130
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nazwa jest nieco trywialna. Nie lepiej byłoby nazwać ją Creepypasta.pl ? Czy może narusza to jakieś prawa autorskie? Ale ogólna idea stworzenia takowej strony nie jest zła, jeśli będą tam wstawiane dobre pasty, to będzie miała stałego czytelnika w mojej osobie :)

Przecież on napisał, że ta nazwa jest zajęta.

Pozdrawiam
  • 0

#1403

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przecież on napisał, że ta nazwa jest zajęta.

Pozdrawiam


Faktycznie, choć nie czytałem tego posta ;]

Pozdro.


@down Dokladnie ;]

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 26.02.2012 - 11:23

  • 0



#1404

wszyscyzginiemy.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wykopana raczej nie zostaniesz, wydaje mi się, że w tym temacie nie przestrzega się aż tak bardzo cenzury przekleństw itp. Nie pamiętam jak się ona nazywa, ale wiem, że niedawno czytałem ostatnio pastę, w której było dużo niecenzuralnych słów, mocno związana była z seksem i oznaczona była tylko uwagą, aby czytały to osoby od 18 lat :) Tak więc na początku posta napiszesz na czerwono "+18 - czytasz na własną odpowiedzialność" i git :)


Pewnie chodziło ci o "Flaki".
  • 0

#1405

Teppic.
  • Postów: 37
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety, tak jak napisał LegoLudek, domena "creepypasta.pl" jest już zajęta i znając życie jej własciciel będzie za odstępne żądał minimum 1000zł;).

Jeśli nie "Wystrasz.pl" to jaka nazwa byłaby dobra? Czekamy na propozycje.

Użytkownik Teppic edytował ten post 26.02.2012 - 13:44

  • 0

#1406

adaeo.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

może creepystory.pl ?
  • 0

#1407

Teppic.
  • Postów: 37
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nawet fajne, ale czy nie lepiej coś co brzmi bardziej po polsku?;)
  • 0

#1408

adaeo.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No może, ale to najlepsze co wymyśliłem. W końcu creepypasta.pl też po polsku nie jest.
  • 0

#1409

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że creepystory.pl to bardzo dobra nazwa :)
  • 0



#1410

Teppic.
  • Postów: 37
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ewnetualnie jest jeszcze "creepypasta.tv" albo "creepypasta.eu". Tylko, że pierwsza to koszt 80zł za rejestrację;p.

Albo "upiornie.pl", "upiorne.pl"... Sam nie wiem, myslalem że "wystrasz.pl" będzie fajną nazwą. Zastanowię się nad "creepystory" jeszcze.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 8

0 użytkowników, 8 gości oraz 0 użytkowników anonimowych