Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#1441

JozinZbazin.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

haha obvious troll is obvious ^^
Mój kochany Richie Night Stalker, nie ma z tym nic wspólnego ;]

Użytkownik JozinZbazin edytował ten post 04.03.2012 - 20:48

  • 1

#1442

Teppic.
  • Postów: 37
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to jak tam ta strona?
kiedy bedzie gotowa?


Robi się powoli. Dopieszczam kod, a że ostatnio trochę zrobilo się u mnie cienko z czasem to... Ale stronka będzie, cierpliwosci;P
  • 0

#1443

JozinZbazin.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czekamy z (nie)cierpliwością :P
  • 0

#1444

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Znalazłam dzisiaj taką creepypastę. Z tego co widzę jest ona dość popularna na danym portalu, niestety nie mogę jej przetłumaczyć ze względu na to, że aż tak dobrze nie znam angielskiego. Jeśli ktoś byłby chętny mógłby to zrobić, z chęcią ja i wiele innych osób by ją przeczytało.
  • 0

#1445

Anders.
  • Postów: 97
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

@UP
Doskonały ten temat by wrzucić creepypaste, nie sądzisz?
  • 0

#1446

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@Anders Dałam do komentarzy, bo to raczej oczywiste, że jeśli ktoś już ją przetłumaczy to wrzuci do działu z creepypastami.

W ogóle to znalazłam grę, w której można przejść się w dół schodami, po drodze napotykając różne rzeczy, których najczęściej się boimy.
Dokładniejszy opis: SCP-087 to niekonwencjonalna, darmowa gra z gatunku przygodówek, oferująca doznania rodem z najmroczniejszego horroru.

Nasze zadanie jest tu pozornie banalne bowiem jedynym celem jest tu zejście na dół po schodach. Po drodze czeka nas wiele atrakcji w postaci pojawiających się nagle cieni czy tajemniczych odgłosów, wywołujących cierpnięcie skóry. Gra cechuje się dopracowaną grafiką oraz poruszającą ścieżką dźwiękową. Najlepsze efekty uzyskamy grając nocą w ciemnym pokoju, ze słuchawkami na uszach. Co ciekawe wszystkie skrypty generowane są tu w sposób losowy, dzięki czemu każde podejście do tego tytułu wyglądało będzie zupełnie inaczej wywołując efekt zaskoczenia. (źródło)

Można ją ściągnąć za darmo tutaj. A jak ktoś jest zainteresowany to można obejrzeć ten filmik.
Dodatkowo można zajrzeć na stronę, aby dowiedzieć się więcej.
Dałam to w tym temacie, ponieważ bez sensu jest zakładać nowy dla jakiejś gry, a pasuje do klimatów creepypast ;)

Użytkownik the vampire edytował ten post 06.03.2012 - 22:21

  • 0

#1447

Dragwen.
  • Postów: 136
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

o.
Już to pobieram. Zapewne będzie się schodziło w dół i w dół i napotykało straszydła bez żadnych przeszkód a gra służy do tego by gracz podskakiwał na krześle i nie mógł zasnąć, ale co tam. Będę mieć co robić wieczór na kilkanaście minut.

Jakie to nudne. -.-
100 piętro i nic się nie dzieje. Tylko kilka cieni wpływających w postać po drodze.
Wyłączyłem.
I straciłem czas.

Użytkownik Dragwen edytował ten post 06.03.2012 - 21:10

  • 0

#1448

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jakie to nudne. -.-
100 piętro i nic się nie dzieje. Tylko kilka cieni wpływających w postać po drodze.
Wyłączyłem.
I straciłem czas.


Masz rację, kilka minut temu sama ściągnęłam i zaczęłam grać, w zasadzie niewiele się działo. Chociaż właściwie te "zjawy" pojawiają się losowo, raz są raz nie, zobaczę jeszcze jutro, na razie idę spać.

Użytkownik the vampire edytował ten post 06.03.2012 - 22:22

  • 0

#1449

PomidorowySer.
  • Postów: 130
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ponoć w którymś momencie tej własnie gierki jakieś monstrum wyskakuje i trzeba je ominąć. Kolega go zobaczył dopiero na, uwaga, 933 piętrze <lol>
  • 0

#1450

Teppic.
  • Postów: 37
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Umieszczam tutaj link do screena mojej stronki z creepypastami:

http://screenshooter...0487525/mutbgvo

Proszę o opinie co poprawić, co zmienić.
Strona powinna się pojawic jak się uporam z kilkoma problemami natury programistycznej(jak już pisalem: jeslo ktos czuje się na siłach w php, proszę o kontakt).
  • 1

#1451

Marble.
  • Postów: 99
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wygląd strony nawet mi się podoba, może osobiście wolałabym coś bardziej minimalistycznego, ale tak jest w porządku. Zresztą pewnie i tak już w trakcie jej działania coś się jeszcze pozmienia.
  • 0

#1452

wszyscyzginiemy.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@the vampire - mogę przetłumaczyć, więc jak ktoś już tłumaczy to niech napisze, bo co mam się męczyć na nic.
  • 0

#1453

trip.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

wieśniacka ta nazwa strony lepsze by było te creepystory albo tibiathebest.gif
  • -3

#1454

JozinZbazin.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

trip Twoja historyjka to dno -.-
  • 0

#1455

trip.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

@UP Nie prawda, nie znasz się, ja dopiero zaczynam. Wierzę w siebie i wiem że będę robił najlepsze pasty na calutkim świecie. I jeszcze jedno gówno o mnie wiesz lecz oceniasz :<

Użytkownik trip edytował ten post 08.03.2012 - 21:55

  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 12

0 użytkowników, 12 gości oraz 0 użytkowników anonimowych