Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#736

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ujmę to w nieco prostszy sposób.
W internecie, dany tekst, słowa, prace graficzne i wiele innych rzeczy, szybko tracą swojego oryginalnego autora. To internet, dla wielu całkiem inny, ciekawszy niż rzeczywistość świat.

Dobrze że "Flaki (+18)" jest taka długa, przynajmniej nikt jej nie wykorzysta i nie będę musiała już tego więcej nigdzie oglądać

Dzięki za pomysł. Zrobię serię komiksów pokazujących historię każdego z tych chłopaków, a było ich tam trzech jak się nie mylę.
Woskowy, marchewkowy i bez jelitowy, tak?
Ależ to będzie hicior, nie?

Oczywiście żartowałem. Ale nie bądź pewna swoich słów w 100%. Ludzie ze wszystkiego potrafią coś zrobić, dlatego wkurza mnie ten gatunek.
  • 0



#737

Inc.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A dziękuję, Shinji77 :)

Pomysł na nią przyszedł mi de facto wtedy, gdy po serii morderczo silnych creepów ulżyło mi, gdy przeczytałam "Poradnik przetrwania". Stąd sklecenie czegoś takiego.

Powiem wam, że creepypasty to bardzo ciekawy produkt literacki. Jest w nich jakiś zabieg językowy. Muszę go odgadnąć. Kto wie, może jeszcze praca naukowa wyjdzie mi z tego na studia? ;)
  • 0

#738

Produkcja_Chaosu.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bardzo przypadła mi do gustu pasta Szypty. : )
Ciekawie napisane.
  • 0

#739

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Shin, Twoja pasta znalazła się na Sadolu: http://www.sadistic....8a31789343fab95
:D
Tej o zespole rockowym nie kojarzę, więc raczej na VRP jej nie było, aczkolwiek mogę się mylić.
  • 0



#740

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na Sadisticu jeszcze nas nie było - chociaż na JMonstera już zawitaliśmy, bardzo fajnie, że temat się rozwija :).

Co do zespołu rockowego to oczywiście, że pasta była - pod nazwą Tissue.avi na spisie można sprawdzić, gdzie dokładnie się znajduje ;).
  • 0



#741

Mr Minio.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta najnowsza pasta to nie do końca pasta, ale mimo wszystko była fajna. Duży plus za zaskoczenie, bo myślałem, że zaraz będzie coś w stylu "a teraz idę do ciebie!" albo "jestem za tobą!".
  • 0

#742

humanform.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zainteresowała mnie creepypasta Binary DNA i plik barbie.jpg
O ile smile.jpg, suicidemouse.avi i gritfer można bez problemu znaleźć, o tyle barbie.jpg nigdzie nie ma. Czy ktoś może dysponuje plikiem, lub linkiem? :)
  • 0

#743

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że autor pasty coś lekko przekręcił - nie słyszałem o pliku barbie.jpg ale plik barbie.avi jest bardzo dobrze znany - cała pasta wraz z fragmentem filmu jest na stronie 3.
  • 0



#744

sieka14.
  • Postów: 59
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

odnośnie barbie.avi , to nie jest tak że jest oparte troche na faktach? Robiono dziewczyna jakieś nielegalne operacje czy coś?
  • 0

#745

Radzio12.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dzisiaj pojawiło się aż sześć nowych past.
Szczególnie spodobała mi się "Najstraszniejsza gra na świecie", ze względu na oryginalność i świetne zakończenie :D
  • 0

#746

Nic_nowego.
  • Postów: 140
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To co się znajduje teraz w temacie Creepypasta nie przypomina już za bardzo Creepypast. Takie zwykłe wypociny niewzruszającego nikogo.
  • 0

#747

Anders.
  • Postów: 97
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Szczególnie ostatnia "Chronos" żałosne a nie straszne.
  • 0

#748

Kuroneko.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No, może troszkę... Choć mnie się podobało! :P Ale poszło do usunięcia.
Choć faktycznie, pierwsze strony ryły psychikę, później szło już raczej ku gorszemu...
  • 0

#749

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"Najstraszniejsza gra na świecie" :D haha super
  • 0

#750

Max00.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Panowie, jestem przerażony smile.jpg, błagam, wyjaśnijcie mi, że to zdjęcie to fake, powiedźcie, czemu was śmieszy, a mnie nie może :/
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

0 użytkowników, 7 gości oraz 0 użytkowników anonimowych