Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nostradamus a III Wojna Światowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1324 odpowiedzi w tym temacie

#301

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z tego co pamiętam katastrofy kosmiczne (I i II) odnosiły się do upadku komety bądź asteroidy na Ziemię - i było to dosyć jasno określone przez Arteuzę.
  • 0



#302

goompas.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzisiaj zostałem odciety od kibla. Jem czesto jedzenie amerykanskie i europejskie, to tez trzeba uznac za fakt popierajacy przepowiednie.

 Edycja: Kurczak

Dołączona grafika





  • -5

#303

Patrick.
  • Postów: 135
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja mam wątpliwości. Facet potrafił przywołać centurie o Tusku, Rydzyku i Kaczyńskim, a nie przewidział wojny w Libii czy w ogóle Jaśminowej Rewolucji. Nawet się nie przedstawił, więc nie można w żaden sposób zweryfikować, czy to co mówił o sobie jest prawdą. Coś tu ewidentnie jest nie tak, na waszym miejscu byłbym sceptyczny przynajmniej do czasu.
  • 1

#304

Mehitabel.
  • Postów: 758
  • Tematów: 45
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Suspens robi się gęsty że tylko nóż zawiesić:

"By pomścić śmierć Osamy bin Ladena wybraliśmy 10 celów"

Blisko powiązani z Al-Kaidą pakistańscy talibowie zagrozili, że w odwecie za śmierć Osamy bin Ladena zaatakują amerykańskie, brytyjskie oraz francuskie cele - poinformowała telewizja Al-Arabija.

"Wkrótce zobaczycie ataki przeciwko Ameryce i krajom NATO, a naszymi pierwszymi priorytetami w Europie będzie Francja i Wielka Brytania" - powiedział w wyemitowanym w weekend przez Al-Arabiję nagraniu wideo Wali-ur-Rahman, zastępca szefa Talibskiego Ruchu Pakistanu (Tehrik-e-Taliban Pakistan - TTP).

"By pomścić śmierć Osamy bin Ladena wybraliśmy 10 celów" - powiedział Rahman, nie podając szczegółów.


EDIT:9 Lipca w Londynie międzynarodowa konferencja muzułmańska na temat mozliwości odnowienia Kalifatu.

UK Muslim (Caliphate) Conference in UK July 9, 2011

Are you ready for a world dominated by Islamic law? On July 9, the international political group Hizb ut-Tahrir will meet for the “UK Khilafah Conference” in London. During the gathering, meetings will focus upon ways in which a caliphate can be instituted. As The Blaze explained back in February, a caliphate is an Islamic state that draws its authority from, and is based upon, Sharia law.

Hizb ut-Tahrir, which stands for the “Party of Liberation” in English, is an international political organization that seeks one, unified Muslim state that is dominated by Muslim law. This particular group stands firmly planted against the United States, accusing the Super Power of colonization, among other offenses.


Znając poprawność polityczną na Wyspach dostali pewnie dotację od państwa na rozkręcenie spotkania.

Użytkownik Mehitabel edytował ten post 29.06.2011 - 11:15

  • 0

#305

Mehitabel.
  • Postów: 758
  • Tematów: 45
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Iran testuje rakiety przystosowane do przenoszenia ładunków atomowych:

Iran has secretly tested nuclear-capable missiles – UK Foreign Secretary

British Foreign Secretary William Hague stated Wednesday, June 29: "Iran has also been carrying out covert ballistic missile tests and rocket launches, including testing missiles capable of delivering a nuclear payload in contravention of UN resolution 1929."


...oraz radar własnej konstrukcji zdolny do wykrywania samolotów stealth oraz rakiet taktycznych i strategicznych:

As Iran's military exercise went into its third day, Aerospace commander of Islamic Revolutionary Guard Corps (IRGC) Amir Ali Hajizadeh announced the launching of the new Ghadir radar system which he said had been "designed and manufactured to discover air targets, stealth planes, cruise missiles, ballistic missiles and satellites at low orbits." The system, claimed to have a range of 1,100 kilometers in radius and height of 300 kilometers, was said to be operational in Iran for the first time.


  • 1

#306

Mariusz70.
  • Postów: 105
  • Tematów: 9
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja mam wątpliwości. Facet potrafił przywołać centurie o Tusku, Rydzyku i Kaczyńskim, a nie przewidział wojny w Libii czy w ogóle Jaśminowej Rewolucji. Nawet się nie przedstawił, więc nie można w żaden sposób zweryfikować, czy to co mówił o sobie jest prawdą. Coś tu ewidentnie jest nie tak, na waszym miejscu byłbym sceptyczny przynajmniej do czasu.

"Potrafił przywołać" to złe sformułowanie. Centurion po prostu wymyślił wiele czterowierszy i umieścił je na forum, pisząc, że ich autorem jest Nostradamus. W rzeczywistości, Centurie Nostradamusa nie zawierają żadnych przepowiedni, które można by wiązać z Tuskiem, braćmi Kaczyńskimi lub Rydzykiem. Nie mówią one również - jak twierdzi Centurion - o zamachu na WTC, katastrofie smoleńskiej i przyznaniu Obamie Nagrody Nobla. Przykre, ale Centurion nas oszukał. Nie wiem tylko, dlaczego.
  • 0

#307

butibu.
  • Postów: 289
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Z tego co pamiętam katastrofy kosmiczne (I i II) odnosiły się do upadku komety bądź asteroidy na Ziemię - i było to dosyć jasno określone przez Arteuzę.

Dojść jasno również określił, że jego interpretacje są we większości poprawne. Czyli mogą się zdarzyć pojedyncze błędy.

Przykre, ale Centurion nas oszukał. Nie wiem tylko, dlaczego.

Faktycznie, podał mnóstwo czterowierszy pozbawionych źródeł. Niektóre mógł zmyślić. Lecz nigdy nie powiem, że wiem na pewno, czy Arteuza wierzył w to co pisze. Jest to, jedna z tych rzeczy, której nie da się już sprawdzić. Nawet, gdyby wypłynęły jakieś dowody, za lub przeciw. To nie były by one pozbawione podejrzeń o manipulację.

Według angielskiej wikipedii, we tradycji szyizmu (według niejakiego Moojan Momen), nadejście Mahdiego zapowiada również: "There will be a great conflict in the land of Syria, until it is destroyed."

Użytkownik butibu edytował ten post 29.06.2011 - 18:34

  • 0

#308

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

EDIT:9 Lipca w Londynie międzynarodowa konferencja muzułmańska na temat mozliwości odnowienia Kalifatu.

Jako że mi się nie chce surfować po internecie w poszukiwaniu tego typu informacji - mam nadzieję, że po 9 lipca zamieścisz jakieś info na ten temat. ;) I w ogóle robisz kawał dobrej roboty z wklejaniem tu tych wiadomości.


Niektórzy tu piszą, że Centurion był mało wiarygodny i zmyślał czterowiersze. Cóż, też mi to przeszło przez myśl, ale wtedy powstaje pytanie, po co miałby tyle pisać. Przecież tekstu jest naprawdę masa, facet musiał pisać to łącznie przez co najmniej kilkadziesiąt godzin. Jeśli to wszystko zmyślił, to pozostaje tylko jedna możliwość - Centurion był chory psychicznie. Bo nikt przy zdrowych zmysłach nie marnowałby bez sensu tyle czasu. Centurion jednak nie sprawiał wrażenia osoby chorej psychicznie, więc ja zakładam, że to, co pisał to nie jest bujda i czterowiersze nie są zmyślone. Po prostu nie miałoby to sensu.
A czy dobrze zinterpretował centurie czy nie to już inna sprawa. :)
  • 1



#309

Mehitabel.
  • Postów: 758
  • Tematów: 45
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I kolejny potencjalny Mahdi/Antychryst.

Człowiek odpowiedzialny za wczorajszy atak na hotel w Kabulu,młody,potężny i radykalny i na dodatek używający pseudonimu "Kalif".
Jeden z liderów Szury z Kwety oraz prawdopodobnie pracownik pakistańskiego wywiadu.

Coalition forces blame Haqqani network for Kabul hotel attack; say senior Haqqani leader killed in airstrike

Sirajuddin Haqqani


Sirajuddin "Siraj" Haqqani (alias "Khalifa" born c. 1973[1] or 1977/78[2]) is a Pashtun warlord and military leader who fights against American and coalition forces from his base within North Waziristan in Pakistan, where it is claimed he provides shelter to Al Qaeda operatives

In March 2010 he was described as one of the leaders on the "Taliban's Quetta Shura".

Siraj is widely rumored to be an agent of or at least receiving aid from Pakistan's powerful and secretive Inter-Services Intelligence (ISI) agency
Dołączona grafika


Jeżeli tym wspomnianym w pierwszym linku zabitym liderem jest jego ojciec,twórca "Sieci Haqqani"...

Dżalaluddin Haqqani - okrutny mułła

Dżalaluddin Haqqani, Pasztun z plemienia Zadran, był jednym z ulubieńców Pakistańczyków i Arabów. Od lat przyjaźnił się z bin Ladenem. Ten ostatni, dziedzicząc po ojcu wielką firmę budowlaną, zbudował Haqqaniemu sieć fortyfikacji i pieczar wydrążonych w górach Dżawar Cheli. To tam Haqqani ukrywał się podczas niekończących się wojen między mudżahedinami.

Dżalaluddin był mułłą i komendantem wojskowym jeszcze w czasie wojny z ZSRR. Choć nie znał się za bardzo na sztuce wojennej, to dzięki okrucieństwu i poparciu Pakistanu i Arabów udało mu się zdobyć potężne wpływy. Pochodzi z prowincji Patkija. Amerykanie polują na niego przy pomocy dronów w północnym Pakistanie. 60-letni Dżalaluddin dowodzi swoją bojówką wraz z synem Siradżuddinem.


...to junior ma praktycznie całą władzę w organizacji uważanej za jeszcze radykalniejszą od Talibanu.

Użytkownik Mehitabel edytował ten post 30.06.2011 - 10:34

  • 2

#310

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do Centuriona - z tego co pisał wynikało, iż jest dość starym człowiekiem, który większość życia (jako hobby) poświęcił na "zgłębianie" przepowiedni Nostradamusa. Czytając jego zapiski nie powiedziałbym, że kłamał. Bo niby co miałby zyskać? Raptem jeden temat na forum, gdy trzeba by było włożyć tyle pracy, by "spłodzić" taki ogrom tekstu? Bezsens.
  • 1



#311

efreet.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a może on sam był jasnowidzem, tylko "podszywał" się pod Nostradamusa, żeby być bardziej wiarygodnym. Naprawdę nie ma możliwości, żeby sprawdzić czy podane przez niego centurie nie istnieją? Pamiętam, że powoływał się na jakąś książkę i faktycznie owa książka była dostępna na Amazonie.
  • 0

#312

Mehitabel.
  • Postów: 758
  • Tematów: 45
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wypływają kolejne szczegóły na temat irańskich testów rakiet przystosowanych do przenoszenia głowic atomowych.

Otóż testy są prowadzone już października 2010;jako pierwsza dowiedziała się o nich Rosja i niemal wymusiła na USA i Izraelu medialne embargo na ten temat mając nadzieję na odwiedzenie Teheranu od projektu metodami dyplomatycznymi.

Teraz kiedy o testach powiadomił opinię publiczną brytyjski minister obrony nic już nie będzie powstrzymywać Iranu przed pracami pełną parą nad bronią atomową.

Conspiracy of silence over four Iranian nuclear-capable missile tests

Our Iranian and intelligence sources offer details on the British Foreign Secretary William Hague's allegation Wednesday, June 29, that Iran has carried out secret tests of missiles capable of delivering a nuclear payload in breach of UN resolution 1929: Three of those tests, four in all, were carried out between October 2010 and February 2011 and the fourth on Tuesday, June 28, in the course of the Prophet Mohammed war games currently in progress.

Iran is clearly continuing to upgrade and improve the accuracy of the missiles in its armory that are capable of delivering nuclear warheads.
It was the last test of the four that led Hague to break the Russian-imposed US-Israeli blackout on the critical tests, thereby leaving Iran free to push ahead at top speed with its program for attaining an operational nuclear weapon.

debkafile's military and Moscow sources now report exclusively: In early October 2010, Russian intelligence learned that Iran was about to begin test launches of missiles for carrying nuclear warheads. They reported this to Russian Prime Minister Vladimir Putin.

He then took three steps: He conveyed the information to US President Barack Obama and Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu and bound them to secrecy. With their pledges in hand, he used backdoor intelligence channels to persuade Tehran to refrain from bragging about its dramatic progress and keep the tests of the nuclear-capable missiles quiet in order to avert a world outcry against the violation of all their international commitments. The Iranians bought the deal.

In this way, the Russian leader raised a wall of silence around Iran's advances towards ballistic missiles capable of carrying nuclear warheads and pre-empted condemnations, Security Council action, and other forms of American, European and Israeli action for keeping a nuclear bomb out of Iranian hands.


This was the last straw – at least for the British government. Hague in consultation with Prime Minister David Cameron went public about what Iran was really up to with a statement to parliament.

debkafile's military sources disclose that Iran has now tested two types of missile for carrying nuclear warheads: the Shahab-3 Kadar and the Sejjil – both powered with solid fuel and having a maximum range of 2,510 kilometers.
Two of the first three tests - one by Sejjil and one by Shahab-3 Kadar - were successful. A third apparently failed. Tuesday of this week the Iranians conducted another successful Shahab-3 test.


EDIT:

Rozkręca się...

Książę ostrzega. Nuklearny wyścig zbrojeń w Zat. Perskiej?

Wystarczyła jedna wypowiedź członka rodziny królewskiej z Arabii Saudyjskiej, żeby wzbudzić poważny niepokój na Zachodzie. Książę Turki al-Fajsal, "szara eminencja" władz w Rijadzie, ostrzegł na tajnym spotkaniu z przedstawicielami NATO, że jeśli Iran pozyska broń atomową, Arabia Saudyjska odpowie na to tym samym.


Użytkownik Mehitabel edytował ten post 30.06.2011 - 11:21

  • 1

#313

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przejrzałem raz jeszcze pierwszą stronę tematu (na więcej nie miałem już sił - skoro ja wymiękłem po 1 stronie czytania, to po co on miałby pisać 18x tyle?) Arteuzy i wyłowiłem co ciekawsze fragmenty:

Oto, co pisze o sobie:

Bardzo się cieszę,że zaczyna być dyskusja w tym temacie-również krytykująca przedstawiane tu przeze mnie tłumaczenia,Powtarzam,że nie jestem jasnowidzem-jestem tylko miłośnikiem i badaczem przepowiedni -również innych jasnowidzów w tym polskich-także słynnych u nas: Wernyhory-czy księdza biskupa Cieplaka,ciekawe są też przepowiednie przekazane dzieciom w Fatimie,Medjugorie,przepowiednie w La Salette w Akicie(Japonia), itd.Przypominam również ,że jedne centurie Nostradamusa są stosunkowo jasne i ich interpretacja jest właściwie zgodna.Ale oczywiście większość ok 3/4 jest różnie interpretowana.

Na chwilę odejdę od wizji Nostradamusa a przytoczę obszerny wierszowany fragment biskupa Jana Cieplaka(1857-1926) dotyczący losów Polski,w której mowa jest o wydarzeniach,jakie miały już miejsce w naszej historii.Zawiera ona także wizje potęgi POLSKI(po III wojnie światowej),którą przewiduje i Nostradamus i inni prorocy-praktycznie wszyscy.Również przepowiednie innych wizjonerów(o nich też będę pisał)jak np: nieżyjącego już Edgara Cayce(Amerykanina) przewidują potęgę Polski.Będę też wspominał o przepowiedniach Świętego Malachiasza dotyczącego papieży ,Sybillach,księdze Daniela Biblii innych świętych księgach itd.Centurion


Chcę podkreślić,że jeszcze 30 lat temu kiedy byłem na zjeżdzie miłośników twórczości Nostradamusa to jest w roku 1979-kiedy to w Polsce rządził Gierek,istniał ZSRR, w biednych Chinach trwała rewolucja kulturalna,w Korei Północnej (biednej jak mysz kościelna) trwała dyktatura wojskowa,a słabe państwa arabskie bite przez Izrael liczyły na wsparcie mocarstw.Niektórzy te centurie ,które wam tu cytuję po prostu ośmieszali.Mówili -jaki Wielki Taliban-skąd on się bierze?-użyje broni atomowej-skąd będzie ją miał ten zacofany Pakistan zdruzgotany po klęsce z Indiami?Przecież dwa nuklearne supermocarstwa USA i ZSRR jeszcze przynajmniej przez 100-lecie lub dwa będą ze sobą rywalizowały-CO TEN NOSTRADAMUS MAJACZY O JAKIMŚ TALIBANIE,POTĘŻNYCH gospodarczo i militarnie CHINACH,UPADKU ZSRR itd itd?Ale historia lubi przynosić niespodzianki.Teraz piszą do mnie-jak się mylili.NOSTRADAMUS ZNOWU POKAZUJE SIŁĘ SWOICH PROROCTW!!!


Fragment o momencie wybuchu - tu pytanie do Mehitabela (bo chyba on wklejał info o tym) - czy nadal aktualne jest podpisanie jakiegoś (nie pamiętam dokładnie o jakim była mowa) pokoju dotyczącego Palestyny, które to miało by się odbyć w lecie tego roku?

Jak już pisałem uprzednio III Wojna Światowa wybuchnie następnego dnia w nocy zaraz po zawarciu na Kongresie Jerozolimskim, traktatu pokojowego i ogłoszenia wieczystego pokoju na cały świat.


A tu fragment o sytuacji przed wybuchem III W.Ś., która to skojarzyła mi się z obecną - a dokładnie pogłoskami o planach testów broni nuklearnej Iranu:

Persage II 88

Machdi Indusów udobrucha paktem
Z synami Izraela zawrze pokój
Zachód będzie zadowolony
I wszem i wobec będzie chwalił Taliba.

-W tym samym czasie rządzony przez Ajatollachów szyickich Iran będzie ciągle wrogo nastawiony do USA i UE i w końcu dokona próbnego wybuchu jądrowego.Natychmiast spotka się to z kontrakcją wojskową USA i Izraela-które rozpoczną bombardowania tego kraju.Wówczas w sukurs krajom zachodu przyjdzie Machdi ,który rozkaże swojej 5 milionowej armii wkroczenie do tego kraju-tym bardziej,że Talibowie- sunnici są wrogami szyickich Irańczyków(właściwie Persów).Pod hasłem jedności islamu(zjednoczy dwa odłamy s;sunnitów i szyitów) wojska te w krótkim czasie po bardzo krwawej wojnie opanują Iran i włączą go do państwa Wielkiego Talibanu-które stanie się już bardzo grożnym Imperium Islamskim.

Persage IV 45,2

Gdy żelazne orły będą niszczyć z zachodu
Machdi zdradzi wiernego sąsiada
5-milionowa Armia stanie u wrót Persji
Po krwawym marszu bojowników zjednoczy dwa odłamy

-Po przyłączeniu Iranu(zachód będzie zadowolony).Machdi zacznie się interesować aktywnie "podbrzuszem Rosji"czyli byłymi radzieckimi,ale muzułmańskimi republikami Azji środkowej to jest:Turkmenistanem,Tadżykistanem,Uzbekistanem,Kirgistanem i Kazachstanem-a także uwaga Kaukazem i żyjącymi tam muzułmanami-czyli:Czeczenami,Inguszami,Azerami itd.Taliban liczący już 4 miliony km.kwadratowych powierzchni(pół Europy) i ponad 300 milionów ludzi -tyle co USA i Dwa razy więcej jak Rosja-140 milionów zacznie prowadzić destrukcyjną działalność w tych bogatych republikach(ropa i gaz) i wkrótce doprowadzi do rewolt i przejęcia władzy w tych republikach przez zwolenników Talibów,którzy ogłoszą w tych krajach referenda i przyłączenie do Wielkiego Talibanu.,A Rosja cóż -będzie zajęta krwawą wojną na Kaukazie wspieraną przez miejscowych partyzantów muzułmańskich i ochotników Talibskich-którym broń będzie dostarczał Machdi.Aby osłabić Rosję Machdi doprowadzi tam do uaktywnienia się muzułmańskiej 5-kolumny.Będą w Rosji wybuchy bombowe w miastach(metro) elektrowniach,fabrykach.Rosji uda się częściowo i na razie uspokoić sytuację-m.innymi armia Rosyjska zajmie północny Kazachstan- co uchroni przed Talibanem zamieszkującą północ tego kraju mniejszość rosyjską.Ale rozgrywające się w Azji wschodniej-w tym samym czasie- bardzo ważne wydarzenia doprowadzą do generalnego i całkowitego już osłabienia Rosji.O tym póżniej.


  • 0



#314

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

czy nadal aktualne jest podpisanie jakiegoś (nie pamiętam dokładnie o jakim była mowa) pokoju dotyczącego Palestyny, które to miało by się odbyć w lecie tego roku?

Jak już pisałem uprzednio III Wojna Światowa wybuchnie następnego dnia w nocy zaraz po zawarciu na Kongresie Jerozolimskim, traktatu pokojowego i ogłoszenia wieczystego pokoju na cały świat.


Nawet jeśli się jeszcze nie odbył to nie miał on na celu ogłoszenia wieczystego pokoju, zapewniam ;) Oczywiście ten o którym wspominasz.

Użytkownik Norlin edytował ten post 30.06.2011 - 12:57

  • 0



#315

Mehitabel.
  • Postów: 758
  • Tematów: 45
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@kamilus

Fragment o momencie wybuchu - tu pytanie do Mehitabela (bo chyba on wklejał info o tym) - czy nadal aktualne jest podpisanie jakiegoś (nie pamiętam dokładnie o jakim była mowa) pokoju dotyczącego Palestyny, które to miało by się odbyć w lecie tego roku?


Tak,nadal jest to aktualne i prawdopodobnie ten wielki dzień nastąpi późnym latem-bo we wrześniu.

ONZ poprze niepodległą Palestynę

Większość Izraelczyków i Palestyńczyków uważa, że Zgromadzenie Ogólne ONZ zagłosuje we wrześniu za uznaniem niepodległej Palestyny - wynika ze wspólnego sondażu opublikowanego we wtorek.

Jednocześnie niemal 60 proc. Izraelczyków uważa, że jeśli ONZ uzna Palestynę, państwo żydowskie powinno zaakceptować tę decyzję.

Zdaniem 20 proc. izraelskich respondentów, w takim wypadku ich kraj powinien przeciwstawić się postanowieniu ONZ i zintensyfikować budowę osiedli żydowskich na obszarach stanowiących przedmiot sporu z Palestyńczykami.

5 proc. sądzi, że Izrael powinien wówczas zaanektować terytoria Autonomii Palestyńskiej, a 6 proc. jest za militarną inwazją, by nie dopuścić do utworzenia państwa palestyńskiego.

Palestyńczycy nie są zgodni co do tego, jak mogą zmusić Izrael do wycofania się z terytoriów, które miałyby wejść w skład nowego państwa. Około jednej trzeciej opowiadałoby się za atakami na wojsko i osadników żydowskich. Niemal tyle samo jest za stawianiem oporu bez użycia przemocy. 26 proc. liczy na to, że negocjacje mogą skłonić Izrael do wycofania się.

Palestyńska próba liczyła 1196 dorosłych osób, przebadanych w dniach 16-18 czerwca za pomocą bezpośredniej ankiety na Zachodnim Brzegu, we Wschodniej Jerozolimie i w Strefie Gazy. 604 dorosłych Izraelczyków wyraziło natomiast swoje opinie w badaniu telefonicznym w dniach 12-21 czerwca.

Badania przeprowadziły: Instytut Trumana Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie oraz Palestyńskie Centrum Badań Polityki i Opinii Publicznej w Ramalli, przy wsparciu Fundacji Forda oraz Fundacji Adenauera.


Jak więc widzicie nie tylko niepodległe państwo palestyńskie ma szansę powstania w najbliższym czasie ale większość obywateli Izraela jest gotowa na tą chwilę i uzna decyzję ONZ. To będzie rzeczywiście dzień który ma szansę zapisać się w annałach historii...choć pamiętając przepowiednię nie jestem pewnien czy nie zostanie przyćmiony przez ten następujący po nim.

EDIT:Jeszcze trochę i bazy rakietowe w Wenezueli nie będą potrzebne.

Iran pracuje nad rakietą balistyczną o zasięgu 10000 kilometrów zdolną uderzyć w dowolny punkt USA przy odpaleniu z macierzystych baz.

Iran Tests Missiles, Threatens U.S. Bases in Middle East and North America

According to our sources, Iran is working at top speed on at least three new operational ballistic surface missiles with longer ranges. They are Shahab-4, for targets at a distance of 3,200-4,000 kilometers; the Sejjil (2,500 kilometers) and the Ashura-Ghadr 110A (3,000 kilometers). Shahab-4 and Ashura/Ghadr 110A are quite capable of hitting central and western Europe. Iran is furthermore developing intercontinental ballistic missiles – Shahab-5 (5,000 kilometers) and Shahab-6 (10,000 kilometers) – which put North America within range.


  • 2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych