Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nostradamus a III Wojna Światowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1324 odpowiedzi w tym temacie

#361

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Siódmy miesiąc to albo lipiec albo wrzesień - a że jeszcze mamy lipiec, więc wszystko się jeszcze może zdarzyć...

Użytkownik kamilus edytował ten post 20.07.2011 - 13:39

  • 1



#362

realista1.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok, przygotowałem kilka artykułów które uważam że warto przeczytać. Otóż, jak już wcześniej pisałem myślę że Mułła Mohammad Omar to jednooki Mahdi o którym pisał Arteuza. Dlaczego myślę że ma szanse rzeczywiście przejąć władzę w Pakistanie i Afganistanie wyjaśnią artykuły których linki będę tu wklejał. Pierwszy nawiązuje że Amerykanie prowadzą rozmowy z Omarem bo chcą wycofać swoje wojska z Afganistanu [kasacja treści] tu drugi artykuł mówiący o tym samym [kasacja treści]. Arteuza pisał że Omar raczej zginie i zostanie wydany Amerykanom ale to był tylko jego osobisty pogląd, ja myślę inaczej, z negocjacji talibów z CIA wynika że USA wcale nie chce zabić Omara, tu jest link który się odnosi do tej kwestii, chcą wykreślenia Omara z listy ONZ [kasacja treści] dać dalej tym tropem USA robi kolejne kroki w stronę talibów, tak jak ten [kasacja treści] OK, Pakistan wycofuje się z walk z talibami bo USA nie przekazali im 800mln dolców [kasacja treści] widać talibowie dobrze wykorzystują ten moment zabijając pakistańskich przywódców plemiennych, oczywiście tych którzy nie chcą z nimi współpracować tu link [kasacja treści] Większość tych artykułów to przedruki ale lubię korzystać z portalu korwin-mikke.pl bo łatwo tam wyszukiwać materiałów na dany temat, ale do rzeczy. Amerykanie planują wycofanie się z Afganistanu i z tego powodu prowadzą rozmowy z Mułłą Omarem, który prawdopodobnie będzie trzymał władzę w Afganistanie po wycofaniu się żołnierzy koalicyjnych. Tu jest artykuł który mówi że Amerykanie przegrywają wojnę w Afganistanie [kasacja treści] ale równie dobrze powód może być taki jak już ktoś tu linka wkleił że Izrael ponagla Amerykanów bo chcą zaatakować Iran czyli ten artykuł [kasacja treści] rzeczywiście jest to również bardzo prawdopodobne, jak by na to nie patrzył to wszystko powoli zaczyna sie układać podobnie do tego jak to opisywał Arteuza. Jak już pisałem ja myślę że Omar to ten Mahdi a powodów na to świadczących jest wiele, min. to że jego ojciec umarł zanim Omar sie urodził, nie wiem czy jego matka była prostytutką ale biorą pod uwagę że kobieta samodzielnie wychowywała dziecko to można wszystkiego się spodziewać choć nigdzie nie natknąłem się na informacje twierdzące. Dodam jeszcze że jak jest podane w aglojęzycznej wersji wikipedii, Omar wydobył płaszcz samego proroka Mahometa co wśród muzułmanów ma wielkie znaczenie, został wtedy okrzyknięty następcą Mahometa czy coś w tym rodzaju. Do tego jeszcze aspekt oczywisty czyli że Omar stracił jedno oko, podają że w wojnie ale tego się nikt nie dowie tak samo jak trudno jest ustalić prawdziwą datę urodzenia Omara. Przeczytajcie te wszystkie artykuły i powiedzcie co o tym sądzicie. Ale jedno jest pewne jak będzie uderzenie na bazy amerykańskie w Afganistanie pakistańskimi pociskami nuklearnymi pochodzącymi z pakistańskich łodzi podwodnych jak to pisał Arteuza to temat pewnie nabierze większego znaczenia, na razie pozostaje czekać, obserwować co się dzieje dookoła i dumać.

 Edycja: Kurczak


Dołączona grafika

Na razie upomnienie -- przy kolejnym tego typu poście otrzymasz ostrzeżenie wraz z urlopem od forum.


  • 1

#363

albalb.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

...
jak będzie uderzenie na bazy amerykańskie w Afganistanie pakistańskimi pociskami nuklearnymi pochodzącymi z pakistańskich łodzi podwodnych jak to pisał Arteuza to temat pewnie nabierze większego znaczenia, na razie pozostaje czekać
...


Faktycznie pozostaje czekać, bo na chwilę obecną Pakistan nie posiada jeszcze morskiej odmiany swojego pocisku manewrującego, jak również okrętu podwodnego zdolnego do jego przenoszenia.
  • 0

#364

realista1.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I tu ciekawostka, Chiny posiadają takie okręty a Pakistan chce się zaopatrzać w okręty podwodne w Chinach, do tego mają mieć jakiś wspólny program budowy tych okrętów w Pakistanie. http://www.altair.com.pl/start-5945 Ciewawe czy nie chodzi właśnie o te zdolne do przenoszenia pocisków nuklearnych.

Użytkownik realista1 edytował ten post 21.07.2011 - 11:07

  • 0

#365

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak wiemy, ważnym elementem III W.Ś. według opracowań Centuriona będzie wyłączenie broni jądrowej wroga. Tymczasem mamy:

Chińczycy rozwijają broń elektromagnetyczną

Jak twierdzi upubliczniony ostatnio raport amerykańskiego wywiadu Chińczycy rozwijają broń zdolną do emitowania impulsów elektromagnetycznych. Pekin zamierza wykorzystać ją przeciwko lotniskowcom USA w przyszłym konflikcie o Tajwan.

Badania koncentrują się na śmiertelnych skutkach impulsu elektromagnetycznego (EMP) i broni mikrofalowej (HPM) o dużej mocy. Budowa arsenału nowego typu jest częścią programu o nazwie "zabójcze macki" jest to broń, która pozwoli zniwelować przewagę technologiczną USA na wypadek przyszłego konfliktu.

Broń EMP naśladuje impuls gamma spowodowany przez wybuch jądrowy. W efekcie, ogłusza na dużych obszarach całą elektronikę, w tym komputery i samochody. Zjawisko to zostało odkryte w 1962 roku po naziemnych testach nuklearnych na Pacyfiku, gdy doszło do obezwładnienia części elektroniki na Hawajach.

Odtajniony raport wywiadu, uzyskany przez prywatne Archiwum Bezpieczeństwa Narodowego, podaje szczegóły dotyczące chińskiej broni EMP i planów jej wykorzystania.

Źródło


Przypadek? Czy kolejny pasujący element układanki?
  • 1



#366

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przypadek? Czy kolejny pasujący element układanki?


Jak sie chce, to kazdy przypadek mozna przypasowac jako kolejny element ukladanki :)
  • 0

#367

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Teoretycznie tak, a praktycznie - żeby to ocenić, musimy jeszcze poczekać i zobaczyć, co się wydarzy na świecie. :)
  • 1



#368

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Minął lipiec, połowa "terminu" za nami. Albo naprawdę sytuacja się uspokaja, albo mamy "ciszę przed burzą"...
  • 1



#369 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

Ktoś tu cos pisał na temat sojuszu Pakistanu z Chinami i powstania wielkiego Talibanu. Może ten artykuł zamieszczony poniżej to na dobry początek

17:16, 08.08.2011 /altair.com.pl

Eskadra myśliwców za darmo
KRÓLEWSKI GEST PEKINU

Władze Chin wykazały się niezwykle szczodrym gestem. Pekin zaoferował Pakistanowi podarunek w postaci eskadry myśliwców J-10B, czyli 16 najnowocześniejszych maszyn produkowanych seryjnie w Chinach. Drugą eskadrę Islamabad ma już kupić. Drogi podarek jest oczywiście obliczony na osiągnięcie zamierzonego efektu politycznego.

O geście Pekinu poinformowano podczas wizyty w stolicy Chin szefa pakistańskich sił zbrojnych gen. Wahida Arszada. Szczegółów i wartości porozumienia nie ujawniono. Można jednak oszacować, że podarunek Chińczyków ma wartość około 700 milionów dolarów. Pakistan już w 2009 roku zakupił 32 J-10B za około 1,4 miliarda dolarów.

Więcej tutaj: www.tvn24.pl


Użytkownik Sentinel edytował ten post 08.08.2011 - 18:03

  • 1

#370

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Male przeklamanie jak to czesto w TVN24 :) wartosc podarku to nie 700 mln $, a niecale 500 mln $.

Pakistan już w 2009 roku zakupił 32 J-10B za około 1,4 miliarda dolarów.

Tez nieprawda kontrakt zostal podpisany na FC-20 eksportowa wersje standardowego J-10, a nie mityczna wersje J-10B. Chociaz z uwagi na to, ze do dnia dzisiejszego zaden J-10 nie sluzy w lotnictwie pakistanskim, mozna podejrzewac, ze bedzie to jednak wersja J-10B. Zakontraktowane 32 sztuki maja wejsc na stan lotnictwa do 2012 r. Do 2015 r. ma zostac dostarczonych 58 maszyn FC-20 (zrodlo IISS).

Aaa jeszcze jedno, kwota zakupu tych maszyn z 2009 r. to nie 1,4 mld $, a 1,5 mld $ (zrodlo IISS) - takie male drobiazgi, pareset milionow :)
  • 1

#371

F.U..
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie zmienia to faktu, że Chiny i Pakistan mają się ku sobie a to nie wróży nic fajnego. Ciekawe jak będzie się rozwijać ta sprawa. :grr:
  • 1

#372

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chiński wywiad zdobył tajemnice armii USA?

Pakistański wywiad zezwolił chińskim inżynierom wojskowym na ekspertyzę szczątków trudno wykrywalnego przez radary amerykańskiego śmigłowca, który uczestniczył w operacji mającej na celu zabicie Osamy bin Ladena - podaje "New York Times". Dziennik powołuje się na źródła zbliżone do amerykańskich służb wywiadowczych, które z kolei opierają się na przechwyconych rozmowach pakistańskich władz. Strona pakistańska dementuje te doniesienia.

Współpraca tego rodzaju z Chinami miałaby charakter prowokacji. Ponadto stanowiłaby kolejny dowód irytacji Islamabadu, który nie został poinformowany o operacji amerykańskich komandosów na początku maja, mającej na celu zabicie szefa Al-Kaidy - pisze "NYT".

Amerykańskie służby ustaliły, że prawdopodobnie chińscy inżynierowie - na zaproszenie Pakistanu - fotografowali ogon maszyny, wyposażonej w tajną technologię stealth, tzn. trudno wykrywalnej przez radar.

Jeden z dwóch śmigłowców biorących udział w operacji został uszkodzony podczas lądowania niedaleko kryjówki bin Ladena w pakistańskim mieście Abbotabad, ok. 100 km od Islamabadu. Komandosi zniszczyli maszynę, zanim odlecieli na pokładzie drugiego śmigłowca z ciałem bin Ladena, lecz ogon helikoptera pozostał praktycznie nienaruszony. Wrak przejęły pakistańskie władze, ale jeszcze w maju zwróciły go stronie amerykańskiej.

Prawdopodobnie była to zmodyfikowana wersja śmigłowca Black Hawk.

Zdaniem Islamabadu akcja sił specjalnych USA, w wyniku której zginał bin Laden, naruszyła suwerenność Pakistanu. Z kolei Waszyngton podejrzewa, że ukrywający się przez kilka lat szef Al-Kaidy miał wsparcie osób z pakistańskiego rządu.


Źródło

Jeśli ten news jest prawdziwy, tak samo jak ten o budowaniu przez Chiny kilku lotniskowców, to śmiało można rzec, że Chiny nieźle się zbroją...

No i jak wspomniał F.U., byłby to kolejny krok ku sobie Chin i Pakistanu.

Użytkownik kamilus edytował ten post 15.08.2011 - 09:46

  • 1



#373

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Warto pamiętać, że na wrzesień 2011 roku (wg interpretacji Centuriona) Nostradamus przepowiedział wybuch bomby atomowej czy coś w tym rodzaju. Warto też pamiętać, że

Izrael przygotowuje się do ataku na Iran. Najprawdopodobniej nastąpi on we wrześniu - informuje "Jerusalem Post". Na pierwszy cel pójdą obiekty nuklearne.
Według Robert Baera, byłego agenta CIA na Bliskim Wschodzie, prawdopodobnie premier Izraela Benjamin Netajahu będzie chciał zaatakować zanim ONZ zajmie się głosowaniem na temat państwa palestyńskiego, czyli we wrześniu.

Źródło: http://www.sfora.pl/...-tygodni-a34158

Mam nadzieję, że ja tylko na siłę szukam czegoś co pasuje to przepowiedni i tylko wydaje mi się, że to się układa w logiczna całość. Bo jakoś nie mam ochoty na III WŚ.
  • 0



#374

Krzewiciel.
  • Postów: 312
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Heh, ja już od dawna piszę, że to wszystko idealnie do siebie pasuje. :)]
Są dwie opcje: albo Centurion był wybitnym znawcą sytuacji geopolitycznej świata i stosunków między krajami przez co udało mu się to wszystko przewidzieć. Albo... Naprawdę coś w tym jest.
  • 0

#375 Gość_kaerc

Gość_kaerc.
  • Tematów: 0

Napisano

Czy to "drugie słońce" można łączyć z Apophis ? Jeśli tak... No to dużo czasu nam nie zostało. Ale skoro w przepowiedniach jest bardzo dużo o Polsce to mogę powiedzieć, że mamy wielkie szczęście



YYYY niestety Polska będzie miała szczęście, a NIE TY!!

edycja cisz: Post nic nie wnoszący do tematu, lakoniczny, personalny...ergo - niepotrzebny.

Na przyszłość unikaj postów jednozdaniowych i nic niewnoszących do dyskusji.

Dołączona grafika
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych