Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nostradamus a III Wojna Światowa


  • Please log in to reply
1324 replies to this topic

#376

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Centurion przewidywał nie na wrzesień, a na lipiec lub wrzesień. Prawie to samo ale nie do końca. :)
  • 1



#377

markgubi.
  • Postów: 44
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam

Przypominam sobie że początek ery terroryzmu ma mieć początek w zrzuceniu na wojska NATo ładunku dużej mocy.

Czy śmiałym posunięciem nie jest to:

http://www.sfora.pl/...la-rodem-g35275
  • 0

#378

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AFAIR to zniszczona miała zostać baza NATO w Afganistanie przy użyciu bomby atomowej. A co do niszczenia konwojów, to takich ataków były już setki, więc raczej nie traktowałbym ich jako coś nadzwyczajnego.
  • 1



#379 Gość_kaerc

Gość_kaerc.
  • Tematów: 0

Napisano

Powierzchnia Ziemi tylko mieszkaniem żywych,
W 13 roku Nowych Czasów powstaną podziemne miasta umarłych,
W oświetlonych korytarzach znajdą się puchary z prochami i krążkami pamięci,
Za ich przyczyną będzie można na miejscu usłyszeć ich głos i zobaczyć ich obraz,
Od dzieciństwa do póżnej starości będzie zapisany ich czas dla pamięci pokoleń,
Tak umarli staną się żywymi,a historia ich życia będzie ogólnie znana.

Jak wynika z tego sześciowiersza ludzie po śmierci będą powszechnie spopielani("z prochu powstałeś w proch się obrócisz").
Wszystkie cmentarze na powierzchni Ziemi zostaną zlikwidowane cyt"powierzchnia Ziemi mieszkaniem żywych".
Najprawdopodobniej powstaną podziemne wielokondygnacyjne cmentarze z pośmiertnymi gablotami wielu osób.
Prócz umieszczonych tam urn z prochami zmarłych ,będą obok urn, najprawdopodobniej umieszczane płyty kompaktowe o dużej pamięci,które będą zapisem całego życia zmarłego.
Każdy będzie mógł obejrzeć życie danej osoby i jego bliskich-za oczywiście pozwoleniem najbliższych.
Jak pisze Nostradamus tego typu cmentarze będą istniały aż do tajemniczej wojny ze śmiercią rok 3792 lub 3797-będą tylko technologicznie udoskonalane!!!
Na tych krążkach - płytach będzie też zapisane ostatnie słowo zmarłego-czyli tzw:testament!
Jest oczywiście wiele interesujących tekstów M.Nostradamusa o WIELKICH ZMIANACH KULTUROWYCH,ZWYCZAJOWYCH I RELIGIJNYCH jakie nastąpią po III wojnie światowej ale sprawy te nie są tematem tej strony.
Przepraszam za ten przerywnik,ale chciałem dać Państwu do zastanowienia -jak inny będzie ten przyszły świat.
JESZCZE RAZ POWTARZAM -TEN ŚWIAT BĘDZIE NIEWYOBRAŻALNIE INNY NIŻ NAM SIĘ WYDAJE!



Czyżby dowód że to fake? Mamy rok 2011...kto dziś używa płyt CD...albo DVD? Krążki pamięci wychodzą z użycia...Jeśliby miało być tak jak On pisze to na pewno nikt nie będzie tam instalował DVD romów bo raz że hałasują dwa potrzebują więcej energii niż np. czytnik dla pamięci magnetycznej chociaż obserwując postęp w tej dziedzinie będziemy już nie długo korzystać z zupełnie innego typu pamięci np. kwantowej
  • 0

#380

Krzewiciel.
  • Postów: 312
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czyżby dowód że to fake? Mamy rok 2011...kto dziś używa płyt CD...albo DVD? Krążki pamięci wychodzą z użycia...Jeśliby miało być tak jak On pisze to na pewno nikt nie będzie tam instalował DVD romów bo raz że hałasują dwa potrzebują więcej energii niż np. czytnik dla pamięci magnetycznej chociaż obserwując postęp w tej dziedzinie będziemy już nie długo korzystać z zupełnie innego typu pamięci np. kwantowej


Dlaczego od razu fake? Przecież szczesciowiersz tamten opowiada o losach ludzi 13 lat po III WŚ, więc zostało jeszcze grubo ponad pół wieku. Przez te wszystkie lata technika tak może pójść do przodu, że hoho. :)
  • 0

#381 Gość_kaerc

Gość_kaerc.
  • Tematów: 0

Napisano

Wiecie co... mam ojca w podobnym wieku co ten cały Centurion...

WIEM JAK OSOBY STARSZE OBSŁUGUJĄ KOMPUTER....

Zobaczcie jak wielkie objętościowo są jego posty!

Ja bym go scharakteryzował tak....

Dobrze wykształcony wdowiec/rozwodnik lekko zbzikowany...dostał komputer "ogarnął neta" coś tam poczytał

I jak dla m nie siedział całymi dniami i wymyślał..hobby takie na nudę...co nawet by się zazębiało w tekstami pod tytułem...:"dokończę później"

dziadzia miał obiadek np.

Kilka osób go przycięło na "persage" po mojemu nie zauważył tego i musiał jakąś ściemę naszykować.... Że to niby od Persji


I nie wylądował w USA tylko pewnie w szpitalu(zwykłym nie mam na myśli wariatkowa)

Po za tym zwróciłem uwagę że dużą ilość wypowiedzi kończy stwierdzeniem "TAK PISAŁ NOSTRADAMUS" czy podobnymi

Co może świadczyć o tym że Nostradamus tak nie pisał...a on chce nam to wmówić

Po za tym ktoś może wie albo przypomnieć o jakiej bibliotece we Francji mówił?


DLACZEGO TAKI EKSPERT NIE CHCE DAĆ SIĘ ZWERYFIKOWAĆ!!??

Mowi o wierze.....ja wiem że sam w to wierzy...ale nie może tego udowodnić


Ile lat będzie miał Mułła Omar w 2030 roku?

Czy możemy zaakceptować monarchię jako naród? Myślę że tak jeśli nadal klasa polityczna będzie na takim poziomie....

JEDNA RZECZ: jesłi ma rację nie ma co się bać ELENIN :mrgreen:
  • 0

#382

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No nie wiem, mi nie chciało by się siedzieć godzinami i pisać taki ogrom tekstu tylko po to, żeby coś tam sobie napisać.
  • 0



#383 Gość_kaerc

Gość_kaerc.
  • Tematów: 0

Napisano

No nie wiem, mi nie chciało by się siedzieć godzinami i pisać taki ogrom tekstu tylko po to, żeby coś tam sobie napisać.



mi by się też nie chciało....ale jestem w stanie sobie takiego kolesia wyobrazić ot co.

jako że dostałem WARN za spamowanie jednozdaniowym komentarzem powyżej to drugie zdanie:

Wydaje mi się żaden z nas tu nie jest w stanie sobie wyobrazić nudy na emeryturze

nabieram przekonania że to mistyfikacja!!!
  • 0

#384

Krzewiciel.
  • Postów: 312
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dlatego ja też raczej sceptycznie do tego podchodzę. Zaciekawiła mnie jedna rzecz:
Na początku tekstu przybiera podstawię, że to na pewno wszystko się spełni, gdzieś w połowie pisze, że jest niemal pewny żeby na końcu napisać, że wszystko może się jednak nie spełnić, ale sama podstawa może być dobra. Nie dziwi was to? Tak jakby specjalnie chciał siebie usprawiedliwić.
  • 0

#385 Gość_kaerc

Gość_kaerc.
  • Tematów: 0

Napisano

@kamilus

PYATANIE: Jaki czas zajęło Centurionowi napisanie wszystkich postów chodzi mi o datę pierwszego i ost. postu...

Ale też: Czy masz tam dokładny czas wstawienia postów? Ciekaw jestem potwierdzenia swojej teorii
  • 0

#386

Krzewiciel.
  • Postów: 312
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ale też: Czy masz tam dokładny czas wstawienia postów? Ciekaw jestem potwierdzenia swojej teorii


Aretuza pisał TYLKO w niedziele i święta. Sam możesz sprawdzić daty na forum GP. Sam temat (bez komentarzy innych, czysty tekst Arteuzy) ma równo 265 stron! To tyle co średniej (mniejszej) wielkości książka. Napisanie tego zajęło na moje oko coś około 2 lat. Zaznaczyć również należy, że według Centuriona przy tworzeniu tamtego wątku korzystał też z wcześniejszych swych prac.
  • 0

#387

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Arteuza pierwszy swój post na forum GP napisał 5. października 2009 roku. Ostatni post datuje się na 12 lutego 2010 roku. Wszystko więc zostało napisane w ciągu 5 miesięcy. Wątpię, by w tym czasie miał wszystko zmyślić. :)

Co do tematu Arteuzy, to razem z komentarzami temat liczy 756 stron.
  • 0



#388

Krzewiciel.
  • Postów: 312
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@UP

Zapomniałem jeszcze dodać, że pisałem 265 stron (A5), czyli tyle co zwykłej wielkości książka. Naprawdę aby coś takiego napisać potrzeba setek godzin. Ja nawet gdybym już na emeryturze to nie traciłbym czasu na pisanie jakiś bzdur.
  • 1

#389 Gość_kaerc

Gość_kaerc.
  • Tematów: 0

Napisano

słuchajcie a może po prostu to jest jego hobby!!

Ale ponieważ nie miał spektakularnych osiągnięć to sobie "podkoloryzował" poczytał te wszystkie objawienia o których pisał i zrobił z Nostradamusa figurę retoryczną

No i jeszcze jedno nikt nie chce tego wydać.....wiecie dlaczego? bo to samo: jak przychodzi do weryfikacji materiału to się okazuje że.....

słuchajcie znam osobiście osobę, która spisuje prognozy pogody od 74 roku codziennie....BEZ KITU!! ma całą szafkę zeszytów z tabelkami: zachmurzenie....ciśnienie....temperatura...wiatr, zachmurzenie....ciśnienie....temperatura...wiatr
zachmurzenie....ciśnienie....temperatura...wiatr....


Ale też i znałem osobę która nagrywa audycje z Radia Maryja :D i weryfikuje czy mówią prawdę, czy się sprawdza....


Wiecie co mam na myśli, także po prostu do mojej teorii należy dopisać miał bzika na przepowiednie poczytał i ponieważ nikt nie chciał tego wydać to napisał to w internecie....na stronie gazety wyborczej....bo nie znalazł innej/lepszej







JESZCZE JEDNO!


CZY KTOŚ ZADAŁ SOBIE TRUD ROZKMINIENIA GDZIE CENTURION MIESZKA(Ł)????


wiecie na podstawie tej niby pisanej bo "nostradamusowemu" strofki??

Użytkownik kaerc edytował ten post 25.08.2011 - 19:00

  • 0

#390

Krzewiciel.
  • Postów: 312
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

I jeszcze jedna myślę, że najważniejsza wątpliwość. Cały tekst był sprytnie napisany. Dlaczego się zapytacie. Już odpowiadam.

Forum Gazety Wyborczej ma jedną bardzo ważną cechę: można tam pisać anonimowo, bez logowania się. Jak wiadomo dzięki takiemu haczykowi ktoś np. może prowadzić dyskusję z samy sobą. I teraz najważniejsze. Był taki epizod, że niby Centurion pomylił nazwę Centurii przez siebie przytoczonej. Błąd ten wytknął mu jakiś anonim. Po tamtym incydencie napisał, że ma słaby wzrok i już nie będzie numerował Centurii podawanych przez siebie, bo znów może coś przeoczyć i wprowadzić kogoś w błąd.

Nie wydaje się wam to dziwne? Bo mi owszem.

Jednakże nie ma co gdybać czy się przepowiednie sprawdzą, czy nie. Poczekamy zobaczymy, w końcu jeszcze czasu trochę zostało. Jeśli jednak wszystko zostało zmyślone to od razu zaznaczam, że nie napisał tego byle kto. Był to ktoś inteligentny, z dużą widzą i ktoś, kto umiał w pewnym stopniu przepowiedzieć niektóre fakty.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych