Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nostradamus a III Wojna Światowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1324 odpowiedzi w tym temacie

#646

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wydać to nie wydał, nawet nie było z jego strony jakiegokolwiek odzewu. Jeśli wierzyć jego słowom o słabym zdrowiu i podeszłym wieku, to postawiłbym hipotezę, że już nie żyje.
  • 0



#647

Biedronka.
  • Postów: 234
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bez przesady. Równie dobrze mógł nie znaleźć wydawcy. A może ktoś kazał mu milczeć? A może to wszystko jest czystym wymysłem? Lepiej aby było, bo kto z nas by chciał wojny na swoim podwórku?
  • 0

#648

macik.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak czy siak gdyby wybuchła ta III WŚ,mając przy sobie jego książkę, wiedziałbym co się stanie np. za kilka lat :mrgreen:
  • 0

#649

Ricardo I.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak czy siak gdyby wybuchła ta III WŚ,mając przy sobie jego książkę, wiedziałbym co się stanie np. za kilka lat :mrgreen:


wg. tego co przeczytałem to zostań po prostu w polsce w czasie wojny bo będzie u nas najbezpieczniej w europie chociaż ekstra też nie będzie. A po wojnie zostań też w Polsce albo jedź do Francji bo to będą dwa największe mocarstwa europejskie :) to takie największe streszczenie dla Ciebie. Jak chcesz całość jego interpretacji poszukaj na chomiku ja tam znalazlem calosc w pdf. Szczególnie ciekawe kawałki są w drugiej połowie lektury dotyczące wiary i jej ładnej interpretacji wg. Arteuzy, potrafi podbudować.

ps. całość na 267 stron A4 :)
  • 0

#650

starscream.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

jak by spojrzeć na historię świata zobaczymy że zawsze gdzieś ktoś walczył. Ponoć jest to zapisane w nas od najstarszych dziejów od czasów pierwszej broni ziemia-ziemia czyli kamieni. A gdzieś ktoś mówił że wojna to ekonomia i na odwrót. To co się dzieje na świecie można interpretować na wile sposobów nawet na przybycie kosmitów ;p ale z drugiej strony wojna raczej zacznie się na czarnym ladzie to co teraz oglądamy, wygląda na jakieś rozmieszczenie sił zbrojnych oraz strategicznych punktów. Pożyjemy zobaczymy ja tylko się martwię tym że mam kategorie A
  • 0

#651

Solin.
  • Postów: 45
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Rok 2022 ? Śmierć bardzo starego -jak pisze Nostradamus ponad 90 letniego papieża po siedemnastu latach pontyfikatu-tu wszystko się zgadza :Benedykt XVI urodził się w roku 1927-będzie więc miał 95 lat-pontyfikat rozpoczął On bowiem w roku 2005!!!

Centuria V 92,1

Gdy będzie już zarządzał lat siedemnaście
Wybiorą nowego ale ustanowią kadencję do lat pięciu
Ponad 90 będzie miał stary Pasterz nim zostanie wybrany NOWY
Lecz Rzymianin Piotr nie przypadnie do gustu mieszczanom !



Wg strony http://www.spiritcom...mus/cen5eng.php

nie ma Centurii V 92,1 jest za to Centuria V 92 brzmi tak:

After the see has been held seventeen years,
Five will change within the same period of time:
Then one will be elected at the same time,
One who will not be too comfortable to the Romans.

Nie ma tu mowy, że będzie miał ponad 90 lat.

Tak więc, ten kto tłumaczył, dodał tą liczbę, i sobie je interpretuje.

Zatem informacja na temat 2022 roku jest fałszywa.

Użytkownik Solin edytował ten post 29.07.2012 - 12:14

  • 0

#652

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jak by spojrzeć na historię świata zobaczymy że zawsze gdzieś ktoś walczył. Ponoć jest to zapisane w nas od najstarszych dziejów od czasów pierwszej broni ziemia-ziemia czyli kamieni. A gdzieś ktoś mówił że wojna to ekonomia i na odwrót. To co się dzieje na świecie można interpretować na wile sposobów nawet na przybycie kosmitów ;p ale z drugiej strony wojna raczej zacznie się na czarnym ladzie to co teraz oglądamy, wygląda na jakieś rozmieszczenie sił zbrojnych oraz strategicznych punktów. Pożyjemy zobaczymy ja tylko się martwię tym że mam kategorie A


Pozwole sobie zrobic offtop - mimo iz podawałem komisji wojskowej, ze "jak mnie powołacie do wojska to na ćwiczeniach sie zabije, potykajac o własne sznurówki" tez mam kategorie A, mimo problemów sercowych, depresji, nerwicy (lekowej i natrectw), problemów neurologicznych.
Nie ma mozliwosci ponownego rozpatrzenia?
Pytam w tym temacie, gdyz m.in. przez tą literature nie chce miec tej kategorii a, ale z drugiej strony gośc w komisjii pocieszył mnie "Jak na warszawe zostanie powołanych 2 osób na służbę, to wielki cud jest"
  • 0

#653

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


jak by spojrzeć na historię świata zobaczymy że zawsze gdzieś ktoś walczył. Ponoć jest to zapisane w nas od najstarszych dziejów od czasów pierwszej broni ziemia-ziemia czyli kamieni. A gdzieś ktoś mówił że wojna to ekonomia i na odwrót. To co się dzieje na świecie można interpretować na wile sposobów nawet na przybycie kosmitów ;p ale z drugiej strony wojna raczej zacznie się na czarnym ladzie to co teraz oglądamy, wygląda na jakieś rozmieszczenie sił zbrojnych oraz strategicznych punktów. Pożyjemy zobaczymy ja tylko się martwię tym że mam kategorie A


Pozwole sobie zrobic offtop - mimo iz podawałem komisji wojskowej, ze "jak mnie powołacie do wojska to na ćwiczeniach sie zabije, potykajac o własne sznurówki" tez mam kategorie A, mimo problemów sercowych, depresji, nerwicy (lekowej i natrectw), problemów neurologicznych.
Nie ma mozliwosci ponownego rozpatrzenia?
Pytam w tym temacie, gdyz m.in. przez tą literature nie chce miec tej kategorii a, ale z drugiej strony gośc w komisjii pocieszył mnie "Jak na warszawe zostanie powołanych 2 osób na służbę, to wielki cud jest"


Teraz mamy wojsko dla chętnych. WKU, REZERWA. Na komisji cię zbadają etc. dadzą ci dajmy A lecz żeby służyć przejdziesz jeszcze raz badania. Masz problemy z Sercem więc jakieś zaświadczenie było by ci potrzebne. Raczej nie powinni cię powołać. Jakiś marsz czy coś jeszcze ci serce stanie ^^

Użytkownik Carmel edytował ten post 29.07.2012 - 16:55

  • 0



#654

Ricardo I.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Rok 2022 ? Śmierć bardzo starego -jak pisze Nostradamus ponad 90 letniego papieża po siedemnastu latach pontyfikatu-tu wszystko się zgadza :Benedykt XVI urodził się w roku 1927-będzie więc miał 95 lat-pontyfikat rozpoczął On bowiem w roku 2005!!!

Centuria V 92,1

Gdy będzie już zarządzał lat siedemnaście
Wybiorą nowego ale ustanowią kadencję do lat pięciu
Ponad 90 będzie miał stary Pasterz nim zostanie wybrany NOWY
Lecz Rzymianin Piotr nie przypadnie do gustu mieszczanom !



Wg strony http://www.spiritcom...mus/cen5eng.php

nie ma Centurii V 92,1 jest za to Centuria V 92 brzmi tak:

After the see has been held seventeen years,
Five will change within the same period of time:
Then one will be elected at the same time,
One who will not be too comfortable to the Romans.

Nie ma tu mowy, że będzie miał ponad 90 lat.

Tak więc, ten kto tłumaczył, dodał tą liczbę, i sobie je interpretuje.

Zatem informacja na temat 2022 roku jest fałszywa.


Centurion pisał wcześniej że wszystko co napisał Nostradamus było zapisane w różnych językach i jakoś pogmatwane bo była wtedy inkwizycja. Dlatego każdy teksty Nostradamusa interpretuje i tłumaczy na swój sposób bo nie da się tego inaczej zrobić. A liczbe 90 niekoniecznie ktoś dodał, może ją w tym Twoim tekście usunięto, zawsze takie rzeczy rozpatruj w dwie strony szczegolnie jak nie widzisz oryginalu..
  • 0

#655

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Teraz mamy wojsko dla chętnych. WKU, REZERWA. Na komisji cię zbadają etc. dadzą ci dajmy A lecz żeby służyć przejdziesz jeszcze raz badania. Masz problemy z Sercem więc jakieś zaświadczenie było by ci potrzebne. Raczej nie powinni cię powołać. Jakiś marsz czy coś jeszcze ci serce stanie ^^


Czyli rozumiem, ze na wypadek zagrozenia wojny/narodowego nie przyjdą pod drzwi, dadzą mundur i karabin i bronic czesci kraju, tylko raczej obadaja, czy wszystko jest wporządku? Pytam bo serio, powołany do armii bede stwarzał duże zagrożenie dla siebie samego i otoczenia ;p
  • 0

#656

bloczyna.
  • Postów: 2
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raczej dadzą. Nawet ci którzy mają kategorię D w czasie wojny zostaną powołani do wojska , gdyż ta kategoria oznacza że osoba ta jest nie zdolna do służby wojskowej w czasie pokoju Owszem zawsze możesz odmówić wstąpienia do wojska by bronić swój kraj. Tyle że nie wiem jak zostaniesz wtedy potraktowany. Ja osobiście chwycę za broń i będę walczył w obronie mojej rodziny i mojego kraju. Gdyż uważam że lepiej zginąć w słusznej sprawie niż żyć w niewoli.
  • 0

#657

Reywind.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Centurion napisął że w Polsce bedzie przewrót wojskowy, a dziś znalazlem takie coś.

http://politykier.pl...ml?ticaid=5ef02

trzeci akapit od końca:
"Korwin-Mikke zdaje się mieć na swych usługach bardzo sprawny wywiad. - Dziś otrzymałem informację, że śp. gen. Sławomir Petelicki miał rzeczywiście nieszczęście "pochwalić się" w towarzystwie, że w razie czego gotów jest 11 listopada poprowadzić Marsz Niepodległości w celu obalenia obecnego reżymu - wyjawia."

Jakoś coraz bardziej idzie w kierunku podanych przepowiedni. Jesli dalej bedzie szło w tym kierunku, to jak najbardziej jestem za.
  • 2

#658 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Daj Boże miłosierny! Daj takową świętą wojnę na chwałę chrześcijaństwu i narodowi naszemu, a mnie grzesznemu daj w niej wolność krajowi zwrócić lub śmierć chwalebną znaleźć.

Użytkownik Aton edytował ten post 06.08.2012 - 15:59

  • -8

#659

Ilamtris1.
  • Postów: 72
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

http://www.polska-az.../27/armia-boga/

Ciekawy artykuł o Talibach i Mulle Omarze
  • 1

#660

Critias.
  • Postów: 127
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przepraszam jezeli juz to bylo na forum, ale zauwazylem spelnienie sie pewnej wizji:

Rok 2011-2012? rozpoczęcie przez Mahdiego(przed tym m.innymi zamordowanie Osamy Bin Ladena i mułły Omara)

Post z ta informacja zostal napisany w 3 lis 2009, o 17:34 (orginalne zrodlo wiadomosci = http://www.gazetapra...&sd=a&start=210)
Osama Bin Laden zostal zamordowany 2 maja w 2011
  • 3


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych