Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nostradamus a III Wojna Światowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1324 odpowiedzi w tym temacie

#781

Grash.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dawno tu nie zaglądałem, a na świecie dzieją się ciekawe rzeczy...

Mochtar Belmochtar jednooki przywódca islamski, który jest też współpracownikiem obecnego szefa Al-Kaidy. Ale o tym już pisaliście...

Przedmówca pisze o Merhanie Keshe, naukowcu Irańskim, który mówi o wielkiej konferencji pokojowej.

Mało tego, znalazłem artykuł mówiący niejako o nowej broni, którą także Arteuza opisywał jako TORRENT.

Oszołom, szaleniec, oszust, szarlatan, a nawet Antychryst – takie i inne epietety pojawiły się na określenie Meshrana T. Keshe, irańskiego fizykanulearnego, o którym nagle się zrobiło głośno kilka dni temu.
Krótka wzmianka o jego wizji przyszłości, którą zamieściłem na tym blogu cieszyła się dużą popularnością – na prawie 300 głosów, większość była pozytywna. To dobry znak, choć zazwyczaj większość nie ma racji…
Przez te kilkadni zdołałem przesłuchać dość dokładnie większość wywiadów z Irańczykiem, przede mną jest jeszcze lektura artykułów i wpisów na forum dyskusyjnym, a także dostępnych aplikacji patentów.
Dla krytyków najważniejszym argumentem jest to, że wynalazca nie zademonstrował w pełni żadnego ze swoich urządzeń. Pusta butelka po Coca Coli, z zamontowanymi elektrodami, przez które płynie nie wiadomo skąd prąd, nie są argumentem – może to być wszak sprytny trick. Magicy nie takie rzeczy potrafią robić. Plastikowa skuwka poruszana oscylującymi magnesami też mogła być wykonana ze specjalnego magnetycznego plastiku. Znaczące jednak jest to, że patent na reaktor został odrzucony, bowiem procesy naturalne nie mogą być patentowane. Jeśli tak się stało, to uznano, że projekt Keshe opisuje faktyczny obraz funkcjonowania natury! A więc jest prawdziwy.
Drugim argumentem za tym, że Keshe może być autentycznym geniuszem jest przejęcie bezzałogowego samolotu zwiadowczego przez Iran. Chciałby się tym dzisiaj zająć bliżej, gdyż mogą to być kluczowe informacje jeśli chodzi o wojnę syjonazistowskiego „zachodu” z Iranem.

Oto co wynalazca mówi na ten temat w rozmowie ze Sterlingiem Allanem:

Iran pokazał potęgę tej technologii - w ciągu kilku dni amerykański samolot został przechwycony. Można było zauważyć, że był w całości, a nie w kawałkach. Mówi się, że kontrola radiowa została przejęta, ale to przecież było niemożliwe. Są powody, dlaczego których rząd amerykański, rząd irański i my wiemy jak to zostało zrobione. Są powody by przypuszczać, że został on przejęty w locie, a następnie został posadzony na ziemi. Ta technologia jest bardzo precyzyjna, potrafimy to zrobić, rozwinęliśmy ją nie po to by przechwytywać samoloty, ale by wyłapywać materiały z przestrzeni kosmicznej – na przykład po to by wyczyścić przestrzeń dookoła Ziemi ze śmieci. Rozwinięta jest tak daleko, że może posłużyć w przyszłości do wyłapywania wszelkich meteorów mogących nam zaszkodzić.

Ta technologia jest prosta, wyjaśniałem już, że nasz system może kontrolować pole grawitacyjne i magnetyczne – możemy go zwiększyć, bądź zmniejszyć. Robi się więc to tak, że pozycjonuje się równolegle z samolotem i doposowuje prędkości. Następnie wystarczy zwiększyć swoje pole magnetyczne, tak by obiekt stał się cześcią naszego systemu, jego struktury. Samolot, który leci w powietrzu nie ma własnego systemu, jest częścią tego powietrza, tak więc trzeab go uczynić częścią własnego pola magnetycznego, przez co uzyskuje się kontrolę. Piękno tego systemu leży w tym, że podobnie jak w przypadku Ziemi, kreowane jest dynamiczne pole magnetyczne. To działa jak pralka, kręci się.
Amerykanie wiedzą o swoim samolocie na podstawie wskazań radaru. Wiązka fal odbija się od niego i trafia z powrotm. Ale ponieważ to pole jest dynamiczne, to wchłania to słabe promieniowanie magentyczne radaru, które już nie wraca. Ci idioci twierdzą, że jeśli radar czegoś nie pokazuje, to to coś nie istnieje. A przecież promieniowanie ich radaru zostało wchłonięte i nie ma szans by powrócić. Ten system czyni obecną technikę radarową ślepą.
Ale my mamy systemy, które mogą to zrobić, są to radary plazmowe. Jest to technologia, którą mam nadzieję Irańczycy jeszcze dalej rozwinęli, przez co mają przewagę.

W przypadku lotu samolotem mamy do czynienia z oporem powietrza, tarciem. W tym systemie, ponieważ można powiększyć pole magnetyczne poza granice, to fizycznie pojazd nigdy się nie styka z powietrzem atmosefrycznym. Tak więc lot jest generalnie bez tarcia.
Maksymalna prędkość pocisków międzykontynentalnych wynosi 2-3 Machy. Gdy się podróżuje w systemie zabezpieczonym polem magneto-grawitacyjnym, prędkość 25-40 Machów jest normą. Tak więc było by głupotą ze strony jakiegokolwiek kraju wszczynanie wojny z Iranem. Obecna technologia pocisków i samolotów jest zbyt wolna w stosunku do tego co rozwinęliśmy (…)

To dlatego wasz prezydent tak to ładnie określił kilka dni po przejęciu samolotu: „chcemy naszą zabawkę z powrotem”. Nie mógł lepiej tego powiedzieć. Obecny sprzęt militarny stał się niczym więcej, jak zabawkami. Nie można ich użyć już do czegokolwiek. Jedynym wyjściem dla was jest siąść razem za stołem i rozmawiać o tym jak uzyskać pokój na świecie. Nie ma co rozważać co jedni ludzie mają mieć, a drudzy nie, ponieważ z tą technologią, którą pokazaliśmy w Teheranie w 2008 roku, możemy produkować proteiny i inne materiały. Ile chcesz złota bym wytworzył – milion ton? Tyle ile chcecie dla rezerwy w Fort Knox?
Iran może tyle wytworzyć, kraje afrykańskie też. Zabrali 10,000 ton Libii, mogą znów tam się pojawić i tyle samo będzie, bo Libia może wytwarzać setki tysięcy nowych ton na pieniądze.

Tak więc skończyła się wartość materialna tych rzeczy, które uznawaliśmy za wartościowe. Etosem naszej Fundacji jest służyć, a nie być obsłużonym. Jeśli masz wszystko, to zostaje ci czas na projektowanie, usługi i rozwój. Niektórym ludziom to przeszkadza, ponieważ chcieli by zachować status prezydenta czy ”pana” z tymi swoimi dwoma czy trzema samolotami na podwórku. Jest 180 narodów i nie może być więcej niż 180 prezydentów. Ilu z nich jest po to by służyć narodom, a nie po to by im służyć? Pokój się pojawi gdy się to zmieni.

Niedługo będą wybory w USA. Są ludzie, którzy chcą wykorzystać Fundację Keshe by obalić Obamę. Nie pozwolę wykorzystywać mojej technologii by się nią bawić w grę pomiędzy narodami. Zaoferowaliśmy ją otwarcie Amerykanom, podobnie otwarcie postępuję wobec rządów Iranu, Izraela, Rosji i Chin. Nie pozwolę używać mej technologii w tych grach, a gdy już będzie po wyborach to się nas zaliczy do „osi zła”.
Próbowali mnie już podchodzić - oni wiedzą, że jesteśmy organizacją pokojową. W piątek dzwoniłem do ambasadora amerykańskiego, powiedziano mi, że nie będzie go w ciągu najbliższych dni. Powiedziałem im, że rozmowy o pokoju muszą być przeprowadzane bezpośrednio, a nie przez zastraszanie.

Określę to tak: jeśłi rząd Izraela kiedykolwiek zdecyduje się na atak na Iran, lub jakikolwiek kraj zaatakuje inny kraj, to z tą technologią ofiary nie będą liczone w setkach czy tysiącach. Ta technologia jest już tak rozwinięta, że może wytworzyć pole grawitacyjne jakiegokolwiek obiektu we wszechświecie. Możemy tak je zwiększać, że będzie odpowiadać one dowolnemu elementowi. Działa to nie tylko na metal, ale także na drzewo, na plastik, co widać w naszych pokazach, jak na wideo z magnetycznym plastikiem.

Tak więc możemy dopasować pole magnetyczne do jakiegokolwiek narodu czy rasy. Wtedy gra się odmieni. Ile ludzi dostanie raka w ciągu dosłownie sekund? Ile ludzi wciągu sekund dostanie dotąd nieznanych chorób? Gra już nie może dotyczyć tego kto kogo pobije.

Okręty stały się wannami. Amerykanie doskonale o tym wiedzą. Samoloty F16 i F18 stały się metalowymi ptakami. Oni doskonale wiedzą co ta technologia potrafi. Nie ma już znaczenia, że Izrael, USA czy Rosja mają broń chemiczną. Jest dostępny nowy arsenał i jest to mój system, który może wytworzyć pole grawitacyjne dowolnego elementu we Wszechświecie. Teraz tylko pozostaje pociągnąć za sznureczki.

Jakiej krwi więc chcesz – żydowskiej? Muzułmańskiej? Białych, czarnych , żółtych? Teraz możemy się dopasować do waszego pola grawitacyjnego. My możemy to zmienić, przez co dostaniesz raka w ciągu sekund. Możemy też tak to zmienić, że się rozpadniesz w kilka sekund.

Znaczenie nacjonalizmu, religii, koloru skóry czy rasy jest skończone. (…) Wiem, że Amerykanie tego słuchają. Chcemy rozmawiać o pokoju, a nie o groźbach.

Oto oryginalny link: http://www.monitor-p...yscy-zginiecie/


Intrygujące, tym bardziej, że Arteuza pisał to w 2009 roku, więc to nie fake internetowy


edit: przytoczę tutaj też jedną wypowiedź sprzed roku, która mnie ciekawi:

Naukowo zostalo udowodnione, ze mamy teraz rok 2019. Jezus narodzil sie 7 lat przez nasza erą...
Jak wiecie z Biblii, Chrystus urodzil sie w Betlejem w czasie spisu ludnosci. Potem krol Herod zarzadzil rzez niewiniatek. Swieta rodzina Maryja, Jozef i dzieciatko Jezus uciekaja przed ta rzezia do Egiptu. Pozostaja w Egipcie przez 3 lata, az do smierci krola Heroda. Wlasnie data smierci Heroda zapisana w rzymskich kronikach w roku 750 po powstaniu Rzymu, pozwala nam wyznaczyc date narodzin Jezusa. Musialo sie to wydarzyc 3 lata przed smiercia Heroda, czyli w 7 roku p.n.e. Zatem:
2012 + 7 = 2019
Zdaje sie, ze rok 2012 to juz byl... Jak dobrze pamietam, Arteuza tez pisal, ze osobiscie wierzy w 3 wojne po roku 2020. Jak dla mnie to teraz lepiej sie to kupy trzyma.

Jeśli tak to pojmować, obecnie mamy rok 2020. Wg. Arteuzy proponowana data rozpoczęcia III wojny to rok 2021, czyli po przeliczeniu w przyszłym roku. To rozwiązuje problem trzeciej kadencji prezydenta Baracka Obamy. Ciekawe, prawda?

Użytkownik Grash edytował ten post 28.01.2013 - 13:59

  • 0

#782

Critias.
  • Postów: 127
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W takim razie jak za rok bedzie 2021, to gdzie ta dekada superterroryzmu i zniszczenia wojsk NATO?

Użytkownik Critias edytował ten post 28.01.2013 - 15:08

  • 0

#783

Grash.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W takim razie jak za rok bedzie 2021, to gdzie ta dekada superterroryzmu i zniszczenia wojsk NATO?

Może dekada superterroryzmu już trwa? W sumie od czasu ataków z 11 września do teraz te ataki są o wiele częstsze niż miało to miejsce w przeszłości. Więc jeśli porównując się z przeszłością, to właśnie może być ów superterroryzm. A co do zniszczenia wojsk NATO - mamy jeszcze rok, zobaczymy co się wydarzy na świecie.



edit:
USA obawia się nowej cyber broni-torrentu? hehehe
http://konflikty.wp....,wiadomosc.html

Użytkownik Grash edytował ten post 28.01.2013 - 22:21

  • 0

#784

Smiler.
  • Postów: 153
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Ja zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich tych, którzy umieszczają tutaj linki do różnych wiadomości: BARDZO PROSZĘ O TO, ŻEBYŚCIE WKLEJALI TREŚĆ TYCH WIADOMOŚCI. Niejednokrotnie byłem już świadkiem jak niewygodna treść "znikała" z sieci po kilku minutach od publikacji, poza tym linki ulegają przedawnieniom i jeśli ktoś będzie czytał ten temat za 2-3 lata, może mieć problem z połapaniem się o co chodzi.

I z tego miejsca chciałem serdecznie podziękować wszystkim aktywnym osobom w tym temacie! Dyskusje są naprawdę ciekawe i choć sam udzielam się tu rzadko, śledzę ten wątek z dziką pasją. Szczególne moje podziękowania kieruję w stronę tych, którzy "grzebią" w odmętach tego tematu i przypominają co ciekawsze treści oraz tych, którzy umieszczają tutaj newsy (czyli robią prasówkę). Dziękuję ;)! Jesteście super ;D!

  • 8

#785

MiszczYoda.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki za miłe słowa i wskazówki :)

http://wolnemedia.ne...eglad-prasy-23/

"AFGANISTAN

„Dawn.com” pisze, że Chiny, które dotąd biernie przyglądały się zamieszaniu w sąsiednim Afganistanie, zaczęły szykować się do odgrywania o wiele aktywniejszej roli po wycofaniu wojsk USA. Pekin jest po pierwsze zainteresowany wielkimi bogactwami naturalnymi kraju, po drugie obawia się jego destabilizacji, która mogłaby zaktywizować niezadowolone mniejszości narodowo-religijne na własnym podwórku. W zeszłym roku Chińczycy podpisali z Kabulem traktat o partnerstwie strategicznym a chińskie firmy zawarły wielomiliardowe umowy o inwestycje. Chiny obiecały też szkolić afgańskich dyplomatów i policję. W odróżnieniu od USA, Pekin, choć nie pała miłością do Talibanu, uznaje go za prawowitą formację polityczną, co może ułatwić ewentualne negocjacje.

- Historia się powtarza. Imperium w Iraku wyciągnęło kasztany z ognia dla Iranu, w Afganistanie dla Chin. Ciekawe czy dwie nauczki mu wystarczą??

Ann Jones and Tom Engelhart komentują nadchodzące wycofanie się USA z Afganistanu. Powracających żołnierzy będzie się oczywiście witać jako „bohaterów”, którzy „z podniesioną wysoko głową” wracają do domu. Nikt nie piśnie o „stratach”, „klęsce”, „katastrofie”, mimo że „hipermocarstwo” pospiesznie pakuje walizki, a próba ustanowienia Pax Americana na Bliskim i środkowym Wschodzie okazała się kosztowną mrzonką. Waszyngton ma dość, przynajmniej na razie, azjatyckich interwencji, będzie już tylko mieszał tylko przy pomocy tanich i bezpiecznych bombardowań z dronów, cyberataków i misji sił specjalnych."

Po wycofaniu się USA z Afganistanu władzę przejmą tam prawdopodobnie talibowie i to przy akceptacji i współpracy Chińczyków.

Źródła
http://dawn.com/2013...or-afghan-role/
http://original.anti...fghan-end-game/

Użytkownik MiszczYoda edytował ten post 04.02.2013 - 11:21

  • 2

#786

MiszczYoda.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Benedykt XVI rezygnuje ze stanowiska

"Papież Benedykt XVI ma abdykować - poinformowała agencja ANSA."

Rzecznik Stolicy Apostolskiej przekazał informację, że papież abdykuje 28 lutego o godz. 20:00. Decyzję papież podjął ze względu na zaawansowany wiek.

"Papież poinformował o swojej abdykacji po łacinie, podczas konsystorza - donosi TVN24."


Konsystorz w Kościele Katolickim to zwołane przez papieża zebranie Kolegium Kardynałów w celu rozpatrzenia spraw związanych z Kościołem. Zebrani usłyszeli z ust papieża "decyzję wielkiej wagi dla życia Kościoła".

"Z powodu podeszłego wieku moje siły nie są już wystarczające, aby w sposób należyty sprawować posługę Piotrową. (...) aby kierować łodzią św. Piotra i głosić Ewangelię w dzisiejszym świecie, podlegającym szybkim przemianom i wzburzanym przez kwestie o wielkim znaczeniu dla życia wiary, niezbędna jest siła zarówno ciała, jak i ducha, która w ostatnich miesiącach osłabła we mnie na tyle, że muszę uznać moją niezdolność do dobrego wykonywania powierzonej mi posługi - "Gość Niedzielny" cytuje treść oficjalnego wystąpienia."

Benedykt XVI pełni swój pontyfikat od 2005 r. Już w 2011 r. rozważa możliwość rezygnacji. W 2012 oku Ojciec Święty skończył 85 lat.

"Abdykacja Benedykta XVI ma być spowodowana najprawdopo­dob­niej zwyrodnieniem stawów, na które cierpi Ojciec Święty - sugeruje se.pl."

Choć godność papież sprawuje dożywotnio, możliwe jest dobrowolne zrzeczenie się funkcji. Zrobił to w przeszłości tylko Celestyn V, 13 grudnia 1294 r.

W 2010 r. ten 265. papież wyznał, że "nie będzie wahał się być pierwszym od ponad 700 lat który ustąpi, jeżeli uzna dalszą posługę za niemożliwą".

15 do 20 dni po śmierci lub abdykacji papieża zwoływane jest konklawe – zgromadzenie kardynałów Świętego Kościoła Rzymskiego dla wybrania nowego papieża.

źródła:
http://www.sfora.pl/...anowiska-a52465
http://www.rainews24...p?newsid=174824
http://rt.com/news/p...gn-vatican-921/
http://www.se.pl/wyd...wow_216664.html
  • 0

#787

żywe srebro.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

mialem kolejny dziwny sen... dojdzie do jakiegos zamachu terrorystycznego, co prawda snila mi sie warszawa, ale byli tam turcy, wiec obstawiam berlin, byl jeszcze w tle izrael, ale mysle że może chodzić o berlin... zobaczymy... konflikt z wystrzeleniem rakiet przewidzialem, ciekawe czy to sie sprawdzi... trzeba poczekac kilka dni, może kilkanascie...
  • 0

#788

jakku1.
  • Postów: 71
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jesli faktycznie tak sie stanie (mowie o abdykacji Benedykta XVI) to bedziemy mieli kolejny dowod, ze niektore interpretacje Centuriona byly kompletnie chybione. Arteuza pisal o tym, ze "niemiecki Papiez" otworzy Mahdiemu drzwi na Italie, ze umrze w bardzo zaawansowanym wieku po 17 latach pontyfikatu, etc. Oczywiscie, mozliwe jest, ze po Benedykcie kolejny Papiez rowniez bedzie zaawansowany wiekowo, bedzie sprawowal urzad wlasnie 17 lat i tak dalej. Jednak w obecnej sytuacji nie da sie uniknac pewnych pytan, a najpowazniejsze z nich brzmi: jak to sie wszystko ma bowiem do przepowiedni Malachiasza, do ktorej Arteuza bardzo czesto sie odnosil? Przypominam, ze opierajac sie na tej przepowiedni dotyczacej losow papiestwa padlo stwierdzenie, ze ostatni Papiez (Piotr II) bedzie rzadzil dosc krotko i zostanie zamordowany przez Muzulmanow.

Coraz wiecej jest znakow zapytania. Zobaczymy, jak to sie potoczy, jednak teraz juz wiemy raczej na pewno jedno: niektore intepretacje Centuriona byly po prostu bledne. Tutaj krytycy moga znalezc dla siebie szerokie pole do popisu.
  • 0

#789

Critias.
  • Postów: 127
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Arteuza pisal o tym, ze "niemiecki Papiez" otworzy Mahdiemu drzwi na Italie,

Mi sie wlasnie bardzo wydaje, ze tym czynem to robi - pokazuje swoj strach przed czyms a jednoczesnie to, iz ma za slaba wiare (to jeden z warunkow do abdykacji) - na chrzescijanach moze sie to odbic.

ze umrze w bardzo zaawansowanym wieku po 17 latach pontyfikatu, etc.

Przeciez jeszcze zyje! - a jak przejdzie na emeryture to bedzie mial wieksze szanse dozyc do 90+ roku.

A tak w ogole nikt nie powiedzial, ze to wlasnie ten papiez. Jezeli wybiora nowego bedzie on zyl 17 lat to:
2013 + 17 = 2030

'030 to suma liczb podzielna przez 3 da liczbe calkowita
0 + 3 + 0 = 3
3 : 3 = 1

Idealnie : )

Użytkownik Critias edytował ten post 11.02.2013 - 14:29

  • 2

#790

jakku1.
  • Postów: 71
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przeciez jeszcze zyje! - a jak przejdzie na emeryture to bedzie mial wieksze szanse dozyc do 90+ roku.

Sluszna uwaga! Z tym, ze (co prawda nie jestem pewien, ale...) chyba w tym przypadku Arteuzie chodzilo o to, ze: smierc Benedykta XVI = koniec 17 letniego pontyfikatu.

Nie jestem przekonany do tych interpretacji dotyczacych papiestwa. Jednak stosunkowo niewiele ich bylo bezposrednio zaczerpnietych od Nostradamusa. Wiekszosc jednak opierala sie na innych zrodlach, w tym glownie na przepowiedni Malachiasza.
  • 1

#791

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Arteuza pisal o tym, ze "niemiecki Papiez" otworzy Mahdiemu drzwi na Italie


Przecież po odejściu na emeryturę Benedykt wciąż będzie miał przeogromne wpływy, więc równie dobrze może to uczynić poprzez zwykłe lobbowanie w politycznych kuluarach.

Pontyfikat się raczej nie zgadza (skoro ustępuje już teraz), tylko jest jedna kwestia - wie ktoś, czy tytuł papieża jest dożywotni (jak premiera czy prezydenta)? Bo jeśli tak, to wciąż jest dopuszczalna jedna możliwość, że "17-letni pontyfikat" jest liczony od czasu wyboru go na papieża do momentu jego śmierci. A wtedy to taka opcja wciąż byłaby prawdopodobna.
  • 0



#792

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Niestety nie orientuję się, czy tytuł papieża przysługuje dożywotnio z racji tego, że taki przypadek wystąpił tylko raz w całej historii papiestwa... Ale szczerze mówiąc nie sądzę, żeby Ratzinger pożył jeszcze 10 lat. Popatrzcie jak wyglądał jeszcze 2 lata temu, a jak wyglądał dzisiaj na tym zgromadzeniu, musi być bardzo chory, bo postarzał się o dobre 10 lat...
  • 0



#793

Mehitabel.
  • Postów: 758
  • Tematów: 45
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ojciec Święty nawet po abdykacji zachowuje swój tytuł jako papież senior, tak więc formalnie czas sprawowania jego urzędu i tak liczy się od konklawe aż do momentu śmierci, z tym że bez możliwości podejmowania decyzji oczywiście.

Nostradamus pisząc o "starym papiezu" może właśnie mieć na myśli funkcję pontifexa emeryta a nie jego wiek.
  • 1

#794

Ricardo I.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przytoczę dwa fragmenty które znalazłem na temat Benedykta z przepowiedni Nostradamusa i interpretacji Centuriona:

)
Stary Pasterz po Słońcu wybrany sługą oliwki,
W kraju Izraela podpisze haniebny pakt pokoju.
Wszyscy będą myśleli, że krótkie jego panowanie,
Pocałunek Mahdiego okaże się jego omegą!

Persage XII 44, 7
Za Starego Papieża półksiężyc wkroczy do Italii,
Oliwne i winne gaje będą wypalone,
Przewodnik Arki za namową Germanii,
Wystąpi o haniebny rozejm.

Tak więc Malachiasz i Nostradamus w gruncie rzeczy mieli na myśli wkroczenie wojsk
muzułmańskich (oliwkowa - śniada rasa najeźdźców - niszczenie rozpowszechnionych na południu
Włoch gajów oliwnych) do Italii w trakcie działań III wojny światowej. Później się dowiemy, że
niestety potwierdza się to w innych pismach (świętych) i przepowiedniach.


Zainteresował mnie ta pierwsza interpretacja, bo może chodzi w niej o coś innego:
„Stary Pasterz po Słońcu wybrany sługą oliwki,” – wiadomo że chodzi o Benedykta bo wybrany po Słońcu (czyli Janie Pawle II). Sługa oliwki pisane małą literą może mieć znaczenie że papież będzie sługą Arabów (oliwiki mają podobny kolor co ich odcień skóry), lub po prostu chodzi o jego znak zakonny.
„W kraju Izraela podpisze haniebny pakt pokoju.” - Umowa („odrodzone” państwo Izrael, zobowiązało się oddać Kościołowi Katolickiemu władzę nad Wzgórzem Świątynnym. ) została podpisana przez izraelskiego wiceministera spraw zagranicznych Danny Ayalon i prałata Balestrero, podsekretarza Stolicy Apostolskiej ds. Stosunków Zagranicznych. Oficjalne podpisanie odbędzie się w czerwcu w Watykanie.
„Wszyscy będą myśleli, że krótkie jego panowanie” – Abdykacja?
„Pocałunek Mahdiego okaże się jego omegą!” – czyli koniec jego papiestwa.

Nie spisujcie od razu tych interpretacji przepowiedni na stracenie bo mało kto takie coś zrobił dla ludzi, a co nie było proste. A człowiek zawsze może się pomylić w szczególności jeśli chodzi o interpretowania czyichś zapisków.

Wszystko z czasem się okaże czy to prawda.

Użytkownik Ricardo I edytował ten post 11.02.2013 - 16:58

  • 2

#795

adavid.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dawno tu nie zaglądałem, a na świecie dzieją się ciekawe rzeczy...

Mochtar Belmochtar jednooki przywódca islamski, który jest też współpracownikiem obecnego szefa Al-Kaidy. Ale o tym już pisaliście...

Przedmówca pisze o Merhanie Keshe, naukowcu Irańskim, który mówi o wielkiej konferencji pokojowej.

Mało tego, znalazłem artykuł mówiący niejako o nowej broni, którą także Arteuza opisywał jako TORRENT.

Oszołom, szaleniec, oszust, szarlatan, a nawet Antychryst – takie i inne epietety pojawiły się na określenie Meshrana T. Keshe, irańskiego fizykanulearnego, o którym nagle się zrobiło głośno kilka dni temu.
Krótka wzmianka o jego wizji przyszłości, którą zamieściłem na tym blogu cieszyła się dużą popularnością – na prawie 300 głosów, większość była pozytywna. To dobry znak, choć zazwyczaj większość nie ma racji…
Przez te kilkadni zdołałem przesłuchać dość dokładnie większość wywiadów z Irańczykiem, przede mną jest jeszcze lektura artykułów i wpisów na forum dyskusyjnym, a także dostępnych aplikacji patentów.
Dla krytyków najważniejszym argumentem jest to, że wynalazca nie zademonstrował w pełni żadnego ze swoich urządzeń. Pusta butelka po Coca Coli, z zamontowanymi elektrodami, przez które płynie nie wiadomo skąd prąd, nie są argumentem – może to być wszak sprytny trick. Magicy nie takie rzeczy potrafią robić. Plastikowa skuwka poruszana oscylującymi magnesami też mogła być wykonana ze specjalnego magnetycznego plastiku. Znaczące jednak jest to, że patent na reaktor został odrzucony, bowiem procesy naturalne nie mogą być patentowane. Jeśli tak się stało, to uznano, że projekt Keshe opisuje faktyczny obraz funkcjonowania natury! A więc jest prawdziwy.
Drugim argumentem za tym, że Keshe może być autentycznym geniuszem jest przejęcie bezzałogowego samolotu zwiadowczego przez Iran. Chciałby się tym dzisiaj zająć bliżej, gdyż mogą to być kluczowe informacje jeśli chodzi o wojnę syjonazistowskiego „zachodu” z Iranem.

Oto co wynalazca mówi na ten temat w rozmowie ze Sterlingiem Allanem:

Iran pokazał potęgę tej technologii - w ciągu kilku dni amerykański samolot został przechwycony. Można było zauważyć, że był w całości, a nie w kawałkach. Mówi się, że kontrola radiowa została przejęta, ale to przecież było niemożliwe. Są powody, dlaczego których rząd amerykański, rząd irański i my wiemy jak to zostało zrobione. Są powody by przypuszczać, że został on przejęty w locie, a następnie został posadzony na ziemi. Ta technologia jest bardzo precyzyjna, potrafimy to zrobić, rozwinęliśmy ją nie po to by przechwytywać samoloty, ale by wyłapywać materiały z przestrzeni kosmicznej – na przykład po to by wyczyścić przestrzeń dookoła Ziemi ze śmieci. Rozwinięta jest tak daleko, że może posłużyć w przyszłości do wyłapywania wszelkich meteorów mogących nam zaszkodzić.

Ta technologia jest prosta, wyjaśniałem już, że nasz system może kontrolować pole grawitacyjne i magnetyczne – możemy go zwiększyć, bądź zmniejszyć. Robi się więc to tak, że pozycjonuje się równolegle z samolotem i doposowuje prędkości. Następnie wystarczy zwiększyć swoje pole magnetyczne, tak by obiekt stał się cześcią naszego systemu, jego struktury. Samolot, który leci w powietrzu nie ma własnego systemu, jest częścią tego powietrza, tak więc trzeab go uczynić częścią własnego pola magnetycznego, przez co uzyskuje się kontrolę. Piękno tego systemu leży w tym, że podobnie jak w przypadku Ziemi, kreowane jest dynamiczne pole magnetyczne. To działa jak pralka, kręci się.
Amerykanie wiedzą o swoim samolocie na podstawie wskazań radaru. Wiązka fal odbija się od niego i trafia z powrotm. Ale ponieważ to pole jest dynamiczne, to wchłania to słabe promieniowanie magentyczne radaru, które już nie wraca. Ci idioci twierdzą, że jeśli radar czegoś nie pokazuje, to to coś nie istnieje. A przecież promieniowanie ich radaru zostało wchłonięte i nie ma szans by powrócić. Ten system czyni obecną technikę radarową ślepą.
Ale my mamy systemy, które mogą to zrobić, są to radary plazmowe. Jest to technologia, którą mam nadzieję Irańczycy jeszcze dalej rozwinęli, przez co mają przewagę.

W przypadku lotu samolotem mamy do czynienia z oporem powietrza, tarciem. W tym systemie, ponieważ można powiększyć pole magnetyczne poza granice, to fizycznie pojazd nigdy się nie styka z powietrzem atmosefrycznym. Tak więc lot jest generalnie bez tarcia.
Maksymalna prędkość pocisków międzykontynentalnych wynosi 2-3 Machy. Gdy się podróżuje w systemie zabezpieczonym polem magneto-grawitacyjnym, prędkość 25-40 Machów jest normą. Tak więc było by głupotą ze strony jakiegokolwiek kraju wszczynanie wojny z Iranem. Obecna technologia pocisków i samolotów jest zbyt wolna w stosunku do tego co rozwinęliśmy (…)

To dlatego wasz prezydent tak to ładnie określił kilka dni po przejęciu samolotu: „chcemy naszą zabawkę z powrotem”. Nie mógł lepiej tego powiedzieć. Obecny sprzęt militarny stał się niczym więcej, jak zabawkami. Nie można ich użyć już do czegokolwiek. Jedynym wyjściem dla was jest siąść razem za stołem i rozmawiać o tym jak uzyskać pokój na świecie. Nie ma co rozważać co jedni ludzie mają mieć, a drudzy nie, ponieważ z tą technologią, którą pokazaliśmy w Teheranie w 2008 roku, możemy produkować proteiny i inne materiały. Ile chcesz złota bym wytworzył – milion ton? Tyle ile chcecie dla rezerwy w Fort Knox?
Iran może tyle wytworzyć, kraje afrykańskie też. Zabrali 10,000 ton Libii, mogą znów tam się pojawić i tyle samo będzie, bo Libia może wytwarzać setki tysięcy nowych ton na pieniądze.

Tak więc skończyła się wartość materialna tych rzeczy, które uznawaliśmy za wartościowe. Etosem naszej Fundacji jest służyć, a nie być obsłużonym. Jeśli masz wszystko, to zostaje ci czas na projektowanie, usługi i rozwój. Niektórym ludziom to przeszkadza, ponieważ chcieli by zachować status prezydenta czy ”pana” z tymi swoimi dwoma czy trzema samolotami na podwórku. Jest 180 narodów i nie może być więcej niż 180 prezydentów. Ilu z nich jest po to by służyć narodom, a nie po to by im służyć? Pokój się pojawi gdy się to zmieni.

Niedługo będą wybory w USA. Są ludzie, którzy chcą wykorzystać Fundację Keshe by obalić Obamę. Nie pozwolę wykorzystywać mojej technologii by się nią bawić w grę pomiędzy narodami. Zaoferowaliśmy ją otwarcie Amerykanom, podobnie otwarcie postępuję wobec rządów Iranu, Izraela, Rosji i Chin. Nie pozwolę używać mej technologii w tych grach, a gdy już będzie po wyborach to się nas zaliczy do „osi zła”.
Próbowali mnie już podchodzić - oni wiedzą, że jesteśmy organizacją pokojową. W piątek dzwoniłem do ambasadora amerykańskiego, powiedziano mi, że nie będzie go w ciągu najbliższych dni. Powiedziałem im, że rozmowy o pokoju muszą być przeprowadzane bezpośrednio, a nie przez zastraszanie.

Określę to tak: jeśłi rząd Izraela kiedykolwiek zdecyduje się na atak na Iran, lub jakikolwiek kraj zaatakuje inny kraj, to z tą technologią ofiary nie będą liczone w setkach czy tysiącach. Ta technologia jest już tak rozwinięta, że może wytworzyć pole grawitacyjne jakiegokolwiek obiektu we wszechświecie. Możemy tak je zwiększać, że będzie odpowiadać one dowolnemu elementowi. Działa to nie tylko na metal, ale także na drzewo, na plastik, co widać w naszych pokazach, jak na wideo z magnetycznym plastikiem.

Tak więc możemy dopasować pole magnetyczne do jakiegokolwiek narodu czy rasy. Wtedy gra się odmieni. Ile ludzi dostanie raka w ciągu dosłownie sekund? Ile ludzi wciągu sekund dostanie dotąd nieznanych chorób? Gra już nie może dotyczyć tego kto kogo pobije.

Okręty stały się wannami. Amerykanie doskonale o tym wiedzą. Samoloty F16 i F18 stały się metalowymi ptakami. Oni doskonale wiedzą co ta technologia potrafi. Nie ma już znaczenia, że Izrael, USA czy Rosja mają broń chemiczną. Jest dostępny nowy arsenał i jest to mój system, który może wytworzyć pole grawitacyjne dowolnego elementu we Wszechświecie. Teraz tylko pozostaje pociągnąć za sznureczki.

Jakiej krwi więc chcesz – żydowskiej? Muzułmańskiej? Białych, czarnych , żółtych? Teraz możemy się dopasować do waszego pola grawitacyjnego. My możemy to zmienić, przez co dostaniesz raka w ciągu sekund. Możemy też tak to zmienić, że się rozpadniesz w kilka sekund.

Znaczenie nacjonalizmu, religii, koloru skóry czy rasy jest skończone. (…) Wiem, że Amerykanie tego słuchają. Chcemy rozmawiać o pokoju, a nie o groźbach.

Oto oryginalny link: http://www.monitor-p...yscy-zginiecie/


Intrygujące, tym bardziej, że Arteuza pisał to w 2009 roku, więc to nie fake internetowy




a propo opisanej powyżej moim zdaniem broni grawitacyjnej to od razu kojarzy mi się Nassim Haramein i jego teoria której warto posłuchać na you tube w cyklu wykładów
a opis działania w czterowierszu nostradamusa jest zdumiewająco wiernym przedstawieniem niszczących efektów jakie mogą powstac w przypadku zastosowania tej teorii do budowy broni

84,11

Wielki Taliban Antychrysta rozerwał niebo nad Kalabrią,
OKO bez powietrza rozerwało WSZYSTKO na 20 mil!
Powstały wielki lej wciągnął resztki do bram PIEKIEŁ,
Nowa broń półksiężyca postrachem republik!


oko bez powietrza to wirująca czarna dziura...

oraz

Wielki atak powietrznej TRĄBY wywołał niespotykane Trzęsienie!
Sztuczna szatańska siła Talibanu uzyskała tu pierwsze odkrycie!,
I to co Stare i to co Nowe w większości zniszczone do ziemi,
Wieczne miasto uniosło się-jak gdyby z modlitwą do Boga!
Koloseum i Forum przeszło do historii odwiecznego zapomnienia,
ISLAMADABAD!- w rękach Mahometan-Namiestnik Jezusa zabity obok Rubikonu!


natomiast odnośnie paieża Benedykta XVI i jego rezygnacji to znalazłem jeszcze inny oprócz przytaczanych czterowiersz:

Persage III 81, 5

Stary niemiecki Papież będzie żył tradycją,
Spowoduje to niezadowolenie młodych-gniewnych,
Od tych skrytych kłótni Arka rzymska się wywróci,
Skończy się to pózniej pozornymi rządami STARCA!


warto też poczytać o komecie ISON która pojawi się na niebie około listopada i może będzie tak jasna że będzie widoczna w dzień
co też ma swoje odzwierciedlenie w Centuriach
http://www.polskiera...Spojrz-na-niebo
  • 2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 4 gości oraz 0 użytkowników anonimowych


    Bing (1)