Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nostradamus a III Wojna Światowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1324 odpowiedzi w tym temacie

#856

Ricardo I.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe, ale dla mnie najgorsze jest to że w tych wszystkich dokumentach mało kiedy potrafią powiedzieć że to dzięki Bogu mógł wszystko zobaczyć. Łatwiej by było im mówić przez 10 minut że to sprawka demonów niż 1 minutę powiedzieć że to dzięki Bogu. To jest dla mnie irytujące w tych dokumentach, no ale niestety żyjemy w takich czasach.

Co do tego co usłyszałem to ta teoria z powtarzaniem się historii jest błędna bo wielki potop już się nie powtórzy bo Bóg to obiecał. A co do braku dat to pewnie jest to związane z wolną wolą człowieka i wszystkiego idealnie nie da się określić
  • 0

#857

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

„Trzecia wojna światowa musi mieć miejsce na bazie różnic, podsycanych przez agentów Illuminatis, pomiędzy syjonistami i światem muzułmańskim. Wojna musi być tak zorganizowana, aby syjoniści i muzułmanie wyniszczyli się nawzajem. Podczas gdy inne narody zostaną jeszcze raz podzielone tym tema-tem i będą zmuszone do walki aż do całkowitego fizycznego, moralnego, duchowego i eko-nomicznego wyczerpania. My wtedy powinniśmy uwolnić nihilistów i ateistów i powinniśmy sprowokować przerażający socjalny kataklizm, który w całym swoim terrorze jasno ukaże narodom efekt absolutnego ateizmu, źródła bestialstwa i najbardziej krwawych zamieszek. Wówczas wszędzie obywatele zmuszeni do samoobrony przed światową mniejszością rewo-lucjonistów, wyniszczą tych niszczycieli cywilizacji a masy rozczarowane chrześcijaństwem, których deistyczny duch, od tego momentu, pozostanie bez kompasu i jakiegokolwiek kierun-ku, pragnące ideału, lecz niewiedzące gdzie złożyć swoją adorację, otrzymają prawdziwe światło uniwersalnej manifestacji, doktryny Lucyfera, ostatecznie wystawionej na publiczny widok. Ta manifestacja będzie wynikiem generalnego reakcyjnego ruchu, który nastąpi po zniszczeniu chrześcijaństwa i ateizmu, obydwu zwyciężonych i wyniszczonych w tym samym czasie.”


Czy napisał to Albert Pike (jak nie on to kto?) i z którego roku to jest?

Użytkownik Tenhan edytował ten post 28.04.2013 - 17:01

  • 0

#858

kicks.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rok 2010? przybycie do Pakistanu z Arabii Saudyjskiej przyszłego Mahdiego-sunnity(urodził się w Iraku w roku 1989 z matki prostytutki noszącej arabskie imię Fatima i ojca złodzieja noszącego arabskie imię Mahomet -przybędzie z wielkimi pieniędzmi odziedziczonymi po pięknej -urodziwej matce -kochance bogatych szejków arabskich -rozpoczęcie jego działalności zbrojnej ,która doprowadzi do opanowania Pakistanu a pózniej Afganistanu i innych krajów muzułmańskiej Azji-przez Talibów. Obwieści się jako potomek Ismaela-ojca wszystkich Arabów i innych muzułmanów.


Wydaje mi się że chodzi o tego Pana.
http://pl.wikipedia....mmed_al-Kaddafi

Ogłosi też równoprawność Żydów i Chrześcijan w swoim państwie-prześladowania zaczną się dopiero po rozpoczęciu III wojny światowej.
Mahdi i Sinobrody w roku 2021? podpiszą traktat pokojowy dla całego świata.
Będą się tam witać i obściskiwać ze wszystkimi.
Wieczorem póżną porą wraz z przywódcą Chin nazywanym przez Nostradamusa cyt:Krwawym MA GOLING-iem lub po prostu Lingiem opuszczą samolotami Jerozolimę aby w nocy zdradziecko uderzyć:Chiny z Japonią na Rosję a Wielki Taliban na Egipt i Turcję.
Od tych uderzeń w nocy cyt:- Nostradamusa"jak złodziej nadejdzie III Wojna".


http://pl.wikipedia....ki/Ma_Ying-jeou

Użytkownik kicks edytował ten post 03.06.2013 - 19:32

  • 0

#859

Ricardo I.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nim jednak pomsta Boża spadnie na ziemię to, ukaże się na niebie i ziemi dwa­naście znaków, zesłanych od Boga w celu opamiętania ludzi i nawrócenia ich na drogę poprawy.

Pierwszym znakiem będzie ten, że ludzie pracując ciężko cały tydzień, będą zmu­szeni, żeby nie umrzeć z głodu i zapobiec nieurodzajom pracować i w dnie świąteczne i niedziele.

Drugim znakiem okaże się ten, że ludzie, mając czternaście i piętnaście lat za mąż wychodzić i żenić się będą tak młodo, lecz spokoju w małżeństwie nie będzie, stąd kłót­nie, nieporozumienia i częste rozwody.

Trzeci znak nastąpi ten, że na świecie ludzie oddają się całkowicie sprawom ziem­skim, więc zakwitnie sztuka, jak nigdy przedtem, posuną się nauki i umiejętności na­przód, handel i przemysł rozwinie się do ogromnych rozmiarów.

Czwartym znakiem będzie, gdy umiejętność ludzka, rozwinąwszy się pocznie z ma­łego kawałka ziemi czerpać dochody ogromne, tak duże, że przedtem by to czarami na­zwane było.

Piątym znakiem będzie rozpanoszenie się niewiary, kłamstwa i bezbożności, tak, że ludzie, zamiast uczciwości, pieniądz umiłują, jego czcić, szanować i za swego boga uwa­żać będą.

Szósty znak nastąpi ten, gdy ziemia podrożeje niesłychanie, będą ją sprzedawać drogo, a przez to wytworzy się handel ziemią.

Siódmy znak będzie, gdy ludzie nie pozostawią ani kawałka ziemi nieuprawnej, będą szczepić wino, sadzić chmiel, a pomimo to chleb będzie drogi.

Ósmy znak, to ten, gdy w każdym państwie rzymskim będą wybijać inne monety, ustanowią różne cła, daniny, prawa, żeby jedno państwo nie wwoziło swych towarów do drugiego itp.

Dziewiątym znakiem będzie, gdy wyjątkowo będzie taki krótki mięsopust, że lu­dzie nie zadowolą się nim i przeciągną go na cały post, tak, że postu w tym roku wcale nie będzie.

Dziesiąty znak nastąpi wówczas, gdy ludzie wyjdą kosić siano, suche już od letniego słońca, a tymczasem znajdą śnieg, bowiem w nocy spadnie obfity, jak to nigdy przed­tem nie będzie

Jedenasty znak będzie to, gdy Bóg ześle żarłocznych owadów: jak za czasów Faraona, robactwo to obsiądzie rośliny i drzewa, wszelkie, a szkody ogromne poczyni, ogałacając drzewa z liści.

Dwunasty znak Bóg ześle ten, że na górze, która zwać się będzie Blanik, poschną wszystkie drzewa, z czego w okolicy powstanie głód niezmierny.

Tych oto dwanaście znaków ześle Bóg na ludzi, dla opamiętania ich i nawrócenia do prawdziwej cnoty.


Czy nie wydaje wam się, że to właśnie się spełnia i pozostał już tylko 12 znak do spełnienia?
  • 2

#860

SeniorEdward.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie, według mnie raczej jesteśmy przy szóstce.
  • 0

#861

Ricardo I.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie, według mnie raczej jesteśmy przy szóstce.


Jak dla mnie ziemia np. w centrum dużych miast jest niesłychanie droga. No i jakby nie patrzeć handel ziemią jest o to bardzo opłacalny i
wydaje mi się że to nie musi spełniać się po kolei.

Jedynie 12 nie umiem nigdzie dopasować. Miałem też problem z 9 ale jakby nie patrzeć teraz ludzie bawią się cały rok bez względu na post, sam kiedyś chodziłem na imprezy w poście..
  • 0

#862

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wymyślone punkty przez jakiegoś fantaste. Poza tym całkowicie mylne.

Ziemia zawsze była droga w atrakcyjnych punktach
Umiłowanie do pieniądza trwa już od setek lat
Nauka etc to już dawny renesans

dalej nie chce mi się pisać 5ta godzina dobra noc :)
  • 2

#863

Ricardo I.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Vaqowsky: Mówiłem już, najpierw poczytaj, dużo poczytaj, a dopiero się wypowiadaj! Sprawdź skąd jest to proroctwo i kiedy zostało napisane.

Użytkownik Ricardo I edytował ten post 08.06.2013 - 10:10

  • -1

#864

SeniorEdward.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Ricardo I: Owszem, lecz może chodzi o ziemie normalną, taką na pole, mieszkam na wsi i wiem, że cena za nią jest droga, lecz cały czas rośnie, czyli jeszcze punk 6 sie nie skończył

Użytkownik SeniorEdward edytował ten post 08.06.2013 - 19:16

  • 0

#865

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To mają być proroctwa królowej saby. (królowa nazywała się makeda) Wygląda na to że jest to falsyfikat. Weźmy tą przepowiednię:

Drugim znakiem okaże się ten, że ludzie, mając czternaście i piętnaście lat za mąż wychodzić i żenić się będą tak młodo, lecz spokoju w małżeństwie nie będzie, stąd kłót­nie, nieporozumienia i częste rozwody.


Nie wiadomo kiedy żyła ta królowa ale było to grubo przed Jezusem. No a w tamtych czasach żeniono się w wieku 12 lat.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 08.06.2013 - 20:42

  • 1



#866

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiadomo kiedy żyła ta królowa ale było to grubo przed Jezusem. No a w tamtych czasach żeniono się w wieku 12 lat.

Zdaje się, że ten "proceder" dotyczy również czasów nam współczesnych :roll: I to nie jakichś "zakamarów" świata ale także krajów należących do wspólnoty europejskiej...
Ale oczywiście mogę się mylić, bo nie jestem bywalcem....
  • 0



#867

Ricardo I.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To mają być proroctwa królowej saby. (królowa nazywała się makeda) Wygląda na to że jest to falsyfikat. Weźmy tą przepowiednię:

Drugim znakiem okaże się ten, że ludzie, mając czternaście i piętnaście lat za mąż wychodzić i żenić się będą tak młodo, lecz spokoju w małżeństwie nie będzie, stąd kłót­nie, nieporozumienia i częste rozwody.


Nie wiadomo kiedy żyła ta królowa ale było to grubo przed Jezusem. No a w tamtych czasach żeniono się w wieku 12 lat.


No rzeczywiście nie przemyślałem tego, w tamtych czasach to było normalne.
Czy to falsyfikat, czas pokaże, ja jednak pamiętam jak moja pra babcia mówiła że z tej księgi się trochę rzeczy spełniło za jej życia.

zapomniałem napisać że ta królowa żyła za czasów Salomona czyli około 1000 r. p. n. e.

Użytkownik Ricardo I edytował ten post 08.06.2013 - 21:16

  • 0

#868

maciej1971.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, nie chciałbym zakładać nowego tematu tylko mam do forumowiczów pytanie. Od kilku lat mieszkam z rodziną w Irlandii - kupiliśmy tu dom (południe Dublina, jakieś 80 m n.p.m.) i wydaje się, że zostaniemy tu nieco dłużej. Dość długo szukałem przepowiedni związanych z tym krajem podczas III wojny światowej i jakoś nie mogę nic specjalnie znaleźć. Udało mi się złapać jakieś krótkie wzmianki - o zalaniu po uderzeniu meteorytu w ocean (pytanie tylko czy chodziło o zalanie całej wyspy czy tylko jej południowych krańców). Wszędzie jest napisane o Wielkiej Brytanii - a raczej Anglii, jak również Szkocji. Miejscowi Irlandczycy mówią, że w przepowiedniach Irlandia ma być zalana wodą, ale gdy czytam tutejsze historie to jednak nie wydaje mi się -jakaś przyszłość jest jednak pisana ;-) Czy znacie jakieś bliższe źródło dotyczące mojego pytania? Wcześniej w Polsce mieszkałem w Trójmieście, tak więc przepowiednie dotyczące Gdańska czy Gdyni też nie są zbyt optymistyczne ;-( Pozdrawiam forumowiczów.
  • 0

#869

Boxxer7.
  • Postów: 116
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Osobiście, zacznę traktować przepowiednie poważnie, gdy ujrzę "krzyż" lub dwa "słońca" na niebie, które to mają zwiastować armagedon na planecie. Do tego czasu spałbym spokojnie.

Miejscowi Irlandczycy mówią, że w przepowiedniach Irlandia ma być zalana wodą...

Rozmawiałeś z miejscowymi, skąd mają takie informacje?
  • 0

#870

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Za "drugie słońce" teoretycznie można uznać bardzo jasną kometę. I tak się składa, że pod koniec roku ma być taka jedna (nazwy nie pamiętam), co na przełomie listopada i grudnia ma być widoczna gołym okiem na niebie. -_-
  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości oraz 0 użytkowników anonimowych