Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pong


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

polybius.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Na Kwejku znalazlem to

Dołączona grafika

brzmi jak zart? Wlasnie... Przegladajac internet natknalem sie na posty ludzi opisujacych swoje doswiadczenia z grą. Ona istnieje i można ją bez problemu ściągnąć

http://www.sendspace.com/file/7rij0i


Dla niektórych film może wydać się zbyt ostry, ale prosiłbym o identyfikacje, wyglada na kolejna prowokacja z 4chana, ale faktycznie mozna sie przestraszyc. Jesli ktos boi sie odpalać gry to można otworzyć plik "b" dowolnym programem do oglądania filmów. Słyszeliscie kiedyś o tej grze? Dla mnie prowokacja a film działa jak horror, ludzie wkręcają sobie...

Użytkownik polybius edytował ten post 17.08.2011 - 02:23


#2

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie wierzę w to. A ta historyjka z kwejka to opowieść sztucznie wystraszonego 15sto latka. Na YT jest cała masa przerażających filmików, z czego chyba wszystkie to spełnienie chorych fantazji autorów. No i oczywiście chęć pośmiania się później z potencjalnych ofiar.

Kiedy czytałem, jak ludzie reagowali po obejrzeniu mereana mordegard glesgorv tarzałem się pod krzesłem ze śmiechu. A niemal nie wyskoczyłem z okna, gdy okazało się, że cały ten film, to jedna, wielka akcja śmiechu. (Koledzy z pracy zrobili żart swojemu kumplowi i zrobili taki oto montage).

#3

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czy to nie powinno czasem znaleźć się w temacie z creepypastami? ;] Jest tam chyba nawet pasta o grze do której nawiązuje twój nick, polybius.

Użytkownik BoryZ edytował ten post 17.08.2011 - 10:41


#4

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Taa, "Każdy kto spojrzy na ten obrazek zginie w ciągu 7 dni, jeśli nie chcesz aby cię to spotkało wyślij go komuś innemu" stara śpiewka mająca przestraszyć przesądne osoby, tak samo jest tutaj.



#5

polybius.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

No w sumie temat można przenieść.


Wygląda mi to, też na fejk, bo w take rzeczy nie wierzę, ale ten film jest naprawdę dziwny i bardzo ciekawi mnie kto móglby takie cos nakrecic.

#6

Headlesskid.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego opisu od razu na myśl nasunął mi się film z lat 90 ubiegłego wieku pod tytułem Begotten, ogólne założenie filmu było ukazanie tego co F.Nietzsche napisał w swojej książce, a mianowicie "Gott ist tot". Do obejrzenia w całości na YouTube. Gratuluję jeżeli ktoś przebrnie przez to całe i zrozumie. Ja po ok. 7 próbach - dalej nic nie rozumiem z tego filmu. Co do gry... Według mnie, to tylko udana, bądź nie, przeróbka kultowego tytułu. Nietrudno jest takie coś zrobić. ;)

EDIT: Ściągam tę grę, za jakiś czas powinienem zdać relacje. ;)

EDIT2: Fake. Film to tak jak przypuszczałem, Begotten, z podłożoną jakąś ścieżką dźwiękową nieznanego mi pochodzenia. :)

Użytkownik Headlesskid edytował ten post 17.08.2011 - 16:15




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych