Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twoje Zdanie Na Temat Wydarzeń Z Dnia 11 Września 2001 R.


  • Please log in to reply
1248 replies to this topic

#181

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kamery są skierowane na teren stacji ... aby kamerować stojące tam samochody i to co znajduję się w ich pobliżu. W tle widok na Pentagon...
  • 0



#182

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kurde ale ja bym chcial zobaczyc jakis autentyczny kadr z kamery ktore tam sie znajduja, bo te foty to widac ze sa normalnym aparatem zrobione.
  • 0

#183

Metatron.
  • Postów: 256
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O porwaniu samolotów wiedziano na prawie godzinę przed pierwszym uderzeniem i grubo ponad godzinę przed uderzeniem w Pentagon. Gdzie reakcja ?
  • 0

#184

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Gdzie reakcja ?


reakcja czyli co ?
  • 0

#185

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oni pewnie by chcieli żeby momentalnie poderwano wszystkie myśliwce i bez mrugnięcia okiem kazano zestrzelić wszystkie które nie odpowiadają. Oczywiście eskadra myśliwców powinna w 5 minut znaleźć się już koło samolotu i nic tylko strzelać, strzelać i strzelać. A jakby tak się jakimś cudem im udało zrobić to by wtedy była teoria spiskowa na temat cudownie szybkiej reakcji (no bo przecież musiała zostac długo planowana i ćwiczona) i o jakimś utajnieniu czegoś tam poprzez zestrzelenie.
  • 0



#186

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wtedy rzad bylby uznany za jeszcze wiekszych mordercow, a Bush za Hitlera, gdyby zestrzelili samoloty. A jeszcze nad miastem to juz wogole.
  • 0

#187

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Od dłuższego czasu przyglądam się argumentacji zwolenników hoaxu i powoli stwierdzam, że jest to typowa "wydajemisielogia". Praktycznie brak własnych opinii, brak konfrontacji różnych hipotez (nawet spiskowych, które często nawet wzajemnie się wykluczają). Ważne jest tylko, żeby opcja nie zgadzała sie z oficjalną wersją, a już automatycznie staje się wiarygodna. Interesujące to kryterium.

Niemal wszystko co widzę, to często zupełnie nieprzemyślane powielanie sensacji wyczytanych na spiskowych stronach. Zero krytycyzmu. Nawet, gdy przytacza się elementy oficjalnej wersji, to zwykle jest to tylko zdeformowana, ośmieszona jej wizja widziana oczami jednego z autorów spiskowych stron. A może warto rozejrzeć się nieco dalej.

Ja szukam, liczę, wertuje podręczniki, przeglądam dziesiątki różnorakich stron zwykle nie mających nic wspólnego z wydarzeniami 9/11. Porównuje rezultaty tego co znajdę, szukam niezależnego potwierdzenia i dopiero wtedy formuluję jakąś opinię. Od nikogo nie wymagam tego samego, ale odrobina obiektywizmu czasem by się przydała.

Ponieważ mój post z analizami już zdążył sie przewinąć bez większego echa :-/ , powtórzę pytanie, na które obiecano mi odpowiedzieć. Nadal mnie bardzo nurtuje.

JAK KTÓRAKOLWIEK Z HIPOTEZ "NO PLANE" TŁUMACZY CHARAKTER ZNISZCZEŃ PENTAGONU? CZYLI NIEMAL 100 METRÓW ZNISZCZEŃ W POZIOMIE, A TYLKO DWIE KONDYGNACJE W PIONIE. Tym bardziej mnie interesuje odpowiedź, bo identycznymi zarzutami torpeduje się wersję oficjalną z pasażerskim Boeingiem 757 :-D
  • 0



#188

Luck4sh.
  • Postów: 115
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A tak na marginesie to polecam książkę Mastertona "zemsta Manitou" :)


Super książka czytałem ją kiedyś, ale ona chyba nie dotyczy 9/11, tylko raczej jakiegoś szamana no nie? :P A co do mojej opinii na temat tego wydarzenia, to oglądałem jeden folm, który bardzo mnie przekonał, że to wszystko to iluzja i spisek, te dowody są o wiele bardziej przekonujące niż to, co wmawiają nam media :wall:

A ja ci polecam książkę Mastertona "Dziedzictwo" - to był mój pierwszy horror, który przeczytałem w wieku 10 lat, zresztą "Zemstę Manitou" niewiele później :)
  • 0

#189

Wizjoner2.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale czytałeś ten artykuł? Koleś twierdzi że wszystko było sfabrykowane, filmy, zdjęcia to wszystko foftomontaże,że samolotów nie było!

Ludzie! O czym Wy piszecie? :( Jakie samoloty tylko w TV??? Gdzie wieże zawaliły się od dołu??? jakie wcześniejsze wybuchy??? Dajecie się wplątywać w głupie historie które właśnie ONE są wymyślane aby stworzyć obraz ameryki taki jak go tutaj przedstawiacie. Ufo nad WTC też na filmie widziałem. Szkoda że widać tak dokładnie fotomontaż... W tym jestem akurat fachowcem i wiem czego szukać na takich filmach.
Dajcie spokój z tymi bzdurami. Pamiętajcie, że KAŻDĄ (!) sprawę można przynajmniej na dwa sposoby sprzeczne ze sobą przedstawić przy czym będą one wydawać się bardzo wiarygodne. I jest to po prostu siła sugestii.
Na koniec dodam tylko, że....ja tam wtedy byłem. Widziałem wszystko bardzo dokładnie. Z bliska!!
-nie było żadnych wcześniejszych wybuchów
-nie waliły się od dołu!!!
Skąd te bzdury?
Sami sobie odpowiedzcie...
  • 0

#190

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To powiedz dokładnie gdzie byłes chlopie, w jednej z wiezy czy moze gdzies obok? Skad taka pewnosc ze nie bylo tam zadnych wybuchow itp? Tak wszystko dokładnie pamietasz a to dziwne bo ludzie znajdujacy sie blisko incydentu to uciekali a nie obserwowali.
  • 0

#191

fav.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sory że wtrącam - ale nie uśmiecha mi się czytanie tylu postów :P

Co tu można sądzić - na pewno nie uważam tego za jakieś zjawisko paranormalne albo coś odbiegającego od normalności - jeżeli już to jedynie spełnienie przepowiedni - ale nic więcej...

Edit: Legal
Jakiej przepowiedni o czym ty piszesz??
Jeżeli zamieżasz udzielać się w temacie to najpierw go przeczytaj zanim zaczniesz wypisywać brednie...
Otrzymujesz warna, także za spamowe wypowiedzi w innych tematach.

  • 0

#192

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dziś kupiłem NEXUS'a (styczeń-luty 2007) i w nim pisze, że w następnym numerze (marzec-kwiecień 2007) będzie temat pt. "Mistyfikacje w sprawie wydarzeń z 11 września 2001 roku".

Text wprowadzający brzmi :
"Przybierający na sile ruch antywojenny i jego aktywiści ujawniają światu kłamstwa związane z wydarzeniami z 11 września 2001 roku, których dopuściły się złowrogie siły z anglo-amerykańsko-syjonistycznego establishmentu."

Wszelkich zainteresowanych zapraszam na wyczekiwanie na owy numer ;)

Zobaczymy co też tam naskrobią :P

Peace :)
  • 0



#193

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

o:) zapowiada sie ciekawie:)
  • 0

#194

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Text wprowadzający brzmi :
"Przybierający na sile ruch antywojenny i jego aktywiści ujawniają światu kłamstwa związane z wydarzeniami z 11 września 2001 roku, których dopuściły się złowrogie siły z anglo-amerykańsko-syjonistycznego establishmentu."

Już zapowiada się niezły bełkot. Bez Żydów żaden dobry spisek nie może mieć miejsca. :]
  • 0

#195

Vindel.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W każdym spisku znajdzie się miejsce dla: Żyda(albo kilku tysięcy), Masona i postkomunisty :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych