Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twoje Zdanie Na Temat Wydarzeń Z Dnia 11 Września 2001 R.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1248 odpowiedzi w tym temacie

#196

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

NoMeansNo... to ty chyba nie wiesz jakie znaczenie mają Żydzi w globalnym świecie :)
  • 0

#197

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

NoMeansNo... to ty chyba nie wiesz jakie znaczenie mają Żydzi w globalnym świecie :)

Szczerze mówiąc, a raczej pisząc - nie wiem, co to ma wspólnego z tym tematem - ale nie wiem jakie mają znaczenie Żydzi we współczesnym świecie w kontekście wzmiankowanego "spisku". :)
  • 0

#198

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W innych tematach zadalem pare pytan, tutaj kolejne wrzuce:

Czy USA stoja tez za zamachami w Londynie, Madrycie, na Bali, a moze nawet za tsunami w Azji ?

Wychcylcie na chwile glowe z domu, pojedzcie do Europy czy USA. Zobaczycie ta nienawisc i pogarde jaka swiat muzulmanski (oczywiscie niecaly) zywi do cywilizacji zachodniej. Nie bedziecie miec juz watpliwosci po co oni to zrobili.

W innych tematach zadalem pare pytan, tutaj kolejne wrzuce:

Czy USA stoja tez za zamachami w Londynie, Madrycie, na Bali, a moze nawet za tsunami w Azji ?

Wychcylcie na chwile glowe z domu, pojedzcie do Europy czy USA. Zobaczycie ta nienawisc i pogarde jaka swiat muzulmanski (oczywiscie niecaly) zywi do cywilizacji zachodniej. Nie bedziecie miec juz watpliwosci po co oni to zrobili.

Jeszcze jendo, USA sa w Iraku po rope tak? Cos wam wkleje moze i sprobujcie uzasadnic jakim cudem mozna zarobic na tej ropie z Iraku:

Znajomy takie cos splodzil kiedys na innym forum

Nie ma mowy o zadnym interesie, bo USA nie moglo chodzic o rope z kilku prostych wzgledow.
1) Wydobycie i sprzedaz ropy kontroluje OPEC, nawet przy kontroli pol naftowych w Iraku przez Stany, to i tak OPEC decydowalby (od strony podazy) o cenie ropy.
2) Twoje myslenie nie ma zupelnie pokrycia w faktach - w przypadku gdy nie ma wojny, to dostawy ropy sa pewniejsze i ropa jest tansza. Tak wiec akurat patrzac na rope, to ze wzgledu na rope Stany nie powinny decydowac sie na ta wojne, bo drozsza ropa to wyzsze koszty produkcji i transportu i cisnienie inflacyjne na inne galezie gospodarki.
3) Na inne kraje Ameryki Lacinskiej to Stany nie musza liczyc, bo jedynie Wenezuela i Meksyk posiadaja jakies znaczace zloza - pisanie o "innych krajach Ameryki Lacinskiej" swiadczy tylko o Twojej niewiedzy w temacie
4) Tak przedstawia sie swiatowe wydobycie ropy i udzial w nim OPEC-u
http://www.opec.org/.....PEC share.htm
Czy ktos bylby racjonalnie w stanie wytlumaczyc, w jaki sposob Stany mialyby zarobic na ropie w tej wojnie?

Prawda jest taka, ze OPEC nie moze sobie pozwolic na niesprzedawanie ropy do Stanow i Europy. Chavez moze tupac nozka, ale rope tak czy siak Stanom sprzedaje. Gdyby OPEC przestal sprzedawac rope, to Arabowie po tygodniu wpierdalaliby piasek, a Rosjanie skakaliby po niebiosa ze szczescia ze ich ropa znajdzie zbyt za niemal kazda cene.
Po drugie - o ile Zachod bolesnie odczul kryzys naftowy w latach 70tych, to teraz sytuacja jest nieco inna. W Stanach jezdzi juz spora liczba samochodow hybrydowych, duzo bardziej oszczedzajacych paliwo, a kolejny kryzys naftowy pewnie by przyspieszyl tylko wprowadzenie alternatywnych paliw. Jedynym powodem dla ktorego Stany i Europa nie uzywaja innych paliw jest to ze sa one nieoplacalne, OPEC moglby to zmienic i sie mocno na tym przejechac
Reasumujac - o ile odciecie ropy byloby dla Ameryki, Chin, i Europy niezwykle bolesne, to by to przetrwali, Arabowie po prostu nie moga sobie na to pozwolic.

Argument "10 razy tyle" swiadczy o Twojej zupelnej niewiedzy i lykaniu jakis sloganow.
http://www.gpoaccess...et/overview.pdf
Strona 3, wplywy budrzetu Amerykanskiego w 2005 roku - nieco ponad 2 biliony, czyli mniej wiecej tyle co szacowane laczne bezposrednie i posrednie koszty wojny... twierdzisz ze Amerykanie byliby w stanie wydac 10 razy tyle? I po co, bo nie widze zwiazku pomiedzy inwazja w Iraku a jakimis mega zyskami i wielkim dobrodziejstwem
Ropa bogactwa wcale nie daje - Arabia Saudyjska ma zblizone PKB per capita do Polski, uwaza ktos nas za mega bogaty kraj ?

1) Wojna o rope - slogan nie majacy pokrycia w faktach
2) Zjednoczyc? Juz widze Arabie Saudyjska zjednoczona z Irakiem, Irak z Iranem, male panstwa z zatoki z wyzej wymienionymi, szczegolnie jaskrawie to pokazuje jak sie teraz Szyici z Sunnitami biora za lby w Iraku
3) Nawet gdyby sie zjednoczyli... to co?? Co oni moga Stanom zrobic?
4) Na jakiej podstawie to co Amerykanie tam wyprawiaja odbierasz jako "zwykla, lupiezcza napasc".


Wiesz, tak sie sklada, ze Saddam ta bron mial, ba jej uzywal, przeciwko swoim i obcym obywatelom W ktorym momencie sie jej pozbyl i dlaczego blefowal ze ja dalej moze posiadac to inna sprawa, aczkolwiek nie zmieniajaca powyzszych faktow.
Korea jak dotad takiej broni przeciwko nikomu nie uzyla, a nawet jakby byla zagrozeniem, to Amerykanie maja nieco zwiazane rece jesli o to chodzi - bliskosc Chin sprawia ze sytuacja nieco sie komplikuje...
Nawiasem mowiac - smieszy mnie argument przeciwnikow interwencji w Iraku, "a dlaczego nie Korea?" - zdecydujcie sie, albo jestescie przeciw albo nie, a nie sie czepiacie doboru celow

Nikt przy zdrowych zmyslach nie zaprzeczy, ze zbrojeniowka na tym zarobi, ale moglbys szerzej o "mocnym naciskaniu", czy tak tylko rzucasz sloganami?
No i ulubiony argument - Ci wstretni Zydzi Nie twierdze wcale ze lubia Arabow, ale do ciezkiej jasnej, jak im Irak naprawde przeszkadzal (budowa reaktora), to zalatwili to sami... W jaki sposob interwencja w Iraku mialaby pomoc Izraelowi? Ja to raczej widze jako podwyzszone nastroje antyzydowskie i wieksza grozba zamachow...Podobnie z Iranem Ach, ten biedny Iran, ach Ci wstretni Zydzi... aj waj, gdyby nie mieli prezydenta, ktory gada jak potluczony, nie byloby niepotrzebnych napiec i tyle.


  • 0

#199

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ostatnio trafiłem na coś takiego -> Click

Co o tym myślicie ? Tłumaczymy to czy nie ... :P
  • 0



#200

insi.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[quote name='Tiamat' date='26 września 2006, 18:42' post='66554']
problem polega na tym ze wszyscy zakladaja ze takie nagrania istnieja, a widzial ktos jak naprawde byly skierowane wszystkie kamery i co na nich mozna bylo zobaczyc ? Podejrzewam ze nie wiecej niz na filmiku sprzed pentagonu. Pozatym materialy skonfiskowane do prowadzenia sledztwa sa tajne, ja mysle ze w koncu ujrza swiatlo dzienne, jestem ciekaw wogole czy sa osoby ktore staraja sie o ich ujawnienie, bo to rozwialoby byc moze wszystkie watpliwosci, a moze nic ciekawego bysmy tam nie ujrzeli. Nawet nie bylo zadnych amatorow jak widac, bo napewno by ktos to ujawnil. Nikt nawet nie wie czy inne filmy wogole istnieja

Tak sie składa, że w roku 2004 oglądałem film w internecie pewnego Francuza, którego nazwiska nie pomnę. Prezentował on nagranie z kamery na stacji benzynowej, którego to nagrania szukały służby amerykańskie. Film był bardzo slynny i liczba wejść na jego (człowieka, który film ten prezentował) stronę przekraczała 0,5 mln i właściciele serwera zażądali opłat i przestali umieszczać film na tym serwerze. Widziałem wyraźnie na filmie samolot BlackHawk w kolorze błękitnym jak uderza w Pentagon. W tym filmie gość wg. mnie przytacza miażdżące dowody na to, że to nie Boeing uderzył w Pentagon. Nie jestem specem od montażu filmów, ale uważam, że film był autentyczny i otwór zrobiony w Pentagonie i straty w budynku dokladnie wskazywały i idealnie pasowały do bezzałogowego BlackHowka.
  • 0

#201

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie jestem specem od montażu filmów, ale uważam, że film był autentyczny i otwór zrobiony w Pentagonie i straty w budynku dokladnie wskazywały i idealnie pasowały do bezzałogowego BlackHowka.

Ooooo.... :o
Jakaś nowa hipoteza, tym razem ze śmigłowcem.
Black Hawk, i to bezzalogowy uderza w Pentagon... Masz może jakiś link?
  • 0



#202

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chyba koleś sie pomylił i chcial napisać Global Hawk... a jesli nie to............................ :rotfl:
  • 0



#203

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

The Ultimate Con 911 Documentary :



Trailer... czekamy na full ;)
  • 0



#204

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

[url="http://www.youtube.com/watch?v=JZekosYOmXc"][/url]

Kolejny filmik z cyklu "znajdź Boeinga" ... tym razem szukamy Boeinga z lotu nr 93...
  • 0



#205

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ostatnio natrafiłem na dokument "Revisiting 911 - Applying The Scientific Method" - jest to spojrzenie Dr'a. Steven E. Jones'a na wydarzenia z dnia 9/11 i jego osobiste zdanie i komentarze na temat oficjalnych wyjaśnień odnośnie zawalenia się budynków WTC 1, WTC 2, WTC 7.

W wolnej chwili może zaczniemy tłumaczenie...

Dla zainteresowanych -> Click - plik w formacie PDF.
  • 0



#206

orzel.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

rząd USA nie po raz pierwszy i ostatni robi dziwne rzeczy dla kasy ale widocznie oni tak mają nie zdają sobie konsekwencji z tego co robią , przekładają życie ludzkie nad władze , a władza i kasa dla rządu USA jest jak wszyscy wiemy piorytetem oni juz tak mają musza pokazać że są naj...
teroryści byli ale rząd USA wiedział o ataku ale nic z tym nie zrobił bo by nie mogli wypróbować nowej broni i taktyki walki , musieli się sprawdzić.
  • 0

#207

Ryba{_}Słońca.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie prawda. Budeynek zawalił się pod wpływem drgań eteru a rząd usa wysłał samolty żeby się nie wydało że eter istnieje.
  • 0

#208

Wyspa.
  • Postów: 103
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi sie zdaje ze to jest spisek zrobiony po to aby miec pretekst do zaatakowania Iraku : P
  • 0

#209

Nik4ND3R.
  • Postów: 100
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moje zdanie: wojna o rope ? amerykanom już nie trzeba ropy...

a co do zawaleń: http://www.youtube.c...=active_sharing ten filmik mówi sam za siebie.
  • 0

#210

Rysiek_INFRA.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moje zdanie: wojna o rope ? amerykanom już nie trzeba ropy...

a co do zawaleń: http://www.youtube.c...=active_sharing ten filmik mówi sam za siebie.


Niebardzo rozumiem co to ma do rzeczy? :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 użytkowników, 6 gości oraz 0 użytkowników anonimowych