Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twoje Zdanie Na Temat Wydarzeń Z Dnia 11 Września 2001 R.


  • Please log in to reply
1248 replies to this topic

#211

szabla.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o to cytat z fajnej ksiazki historycznej"Tajemnice historii":

" Już w krotce po zamachach zaczęły pojawiać się różne spiskowej teorii zdarzeń. Co znamienne, wiekszosc z nich widzi w tragedni z 11 wrzesnia wynik świadomych działań władz USA. Ich autorzy uważają, że administracja prezydenta Busha potrzebowała "nowego Pearl Harbor" - ataku, ktory dałby pretekst do zbrojnej interwencji na Bliskim Wschodzie i w konsekwencji opanowanie tamtejszych złóż ropy, a przy okazji do wprowadzenia scisłej kontroli amerykanskiego społeczenstwa. W bardziej radykalnej wersji to agencje rzadowe zorganizowały zamach, uzywajac zdalnie sterowanych samolotów(listy zabitych pasazerow miały byc sfalszowane) albo kierujac poczynaniami zamachowcow. W "ostrozniejszej" wersji władze USA wiedziały o planach Al - Kaidy, ale nie zrobiły nic, aby zapobiec ataką. Jednym z ulubionych argumentow tekj grupy ludzi sa zniszczenia w Pentagonie,w ktorym uszkodzony został tylko stasunkowo waski fragment budynku, węższy niż rozpiętość skrzydeł inga 757. W dodatku na zdjeciach, robionych bezpośrednio po zamachu nie widać szczątków samolotu. Mozna to jedak wyjasnić tym, że samolot uderzył w ziemię przed budynkiem i tam sie rozpadł, a w sam Pentagon trafiły tylko jego drobne elementy"

czyli nawet jak amerykanie nie zaplanowali tego zamachu, to i tak o wszystkim wiedzieli, i nic nie zrobili, czyli to tak jakby oni zabili te 3 tysiace ludzi...

ja osobiscie uważam ze zamachy były bardzo dokładnie zaplanowane i dograne...przez władze USA....
  • 0

#212

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W dodatku na zdjeciach, robionych bezpośrednio po zamachu nie widać szczątków samolotu. Mozna to jedak wyjasnić tym, że samolot uderzył w ziemię przed budynkiem i tam sie rozpadł, a w sam Pentagon trafiły tylko jego drobne elementy

Coprawda entuzjasta spisku USA nie jestem, ale nawet mnie ta wypowiedz rozbawila. Autor troche sie tutaj zagalopowal.
  • 0

#213

szabla.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi sie wydaje ze to wszystko jednak było albo zaplanowane albo amerykanie o wszystkich wiedzieli...oni potrzebowali pretekstu do wojny z "terroryzmem" na bliskich wschodzie, a sami są jak terroryści.
  • 0

#214

Kaczu.
  • Postów: 36
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wcześniej liznąłem temat, ale zbieranie tych wszytskich wątpliwych informacji było męczące, po tym jak zacząłem szperać wiedziałem że coś za dużo tych niewyjaśnionych wydarzeń. W dodatku utkwił mi bardzo istotny fakt z tamtych dni o którym łatwo zapomnieć z perspektywy czasu. Pamiętam jak Bin Laden zaprzeczał kategorycznie, tuż po 11 września, że stoi za zamachami (zwykle terrorysci sie 'chwalą' bo oni walczą w słusznej sprawie dla siebie, to jest dla nich powód do dumy, a w dodatki taki udany atak i co miałby się nie przyznać ?)

Oglądając ten film http://video.google....480328346224247
i zebrawszy do kupy to wszystko co do tej pory czytałem plus dodatkowe materiały, takie jak przekazy na żywo z tv, te nagrania taśm. Przecież w tym filmie jest wszystko czarno na białym, krok po kroku, wytkięte wszystkie sprzeczne komunikaty jakie się pojawiały. (choćby czarne skrzynki - każdy mówi co innego, czyli wiadomo że kręcą, skoro jest 5 róznych wersji. Tak czy siak osiagnęli swoje, ale do czasu, bo dzięki internetowi i takim filmom ludzie poznają stopniowo prawdę o 9/11
  • 0

#215

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dziś kupiłem NEXUS'a (styczeń-luty 2007) i w nim pisze, że w następnym numerze (marzec-kwiecień 2007) będzie temat pt. "Mistyfikacje w sprawie wydarzeń z 11 września 2001 roku".

Text wprowadzający brzmi :
"Przybierający na sile ruch antywojenny i jego aktywiści ujawniają światu kłamstwa związane z wydarzeniami z 11 września 2001 roku, których dopuściły się złowrogie siły z anglo-amerykańsko-syjonistycznego establishmentu."

Wszelkich zainteresowanych zapraszam na wyczekiwanie na owy numer wink1.gif

Zobaczymy co też tam naskrobią tongue1.gif

Peace smile1.gif


Owy artykuł z lekkim opóźnieniem (dopiero teraz) właśnie ujrzał światło dzienne w nowym NEXUSIE... :)

Check It Out :P
  • 0



#216

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Oglądając ten film http://video.google....480328346224247 i zebrawszy do kupy to wszystko co do tej pory czytałem plus dodatkowe materiały, takie jak przekazy na żywo z tv, te nagrania taśm. Przecież w tym filmie jest wszystko czarno na białym, krok po kroku, wytkięte wszystkie sprzeczne komunikaty jakie się pojawiały. (choćby czarne skrzynki - każdy mówi co innego, czyli wiadomo że kręcą, skoro jest 5 róznych wersji. Tak czy siak osiagnęli swoje, ale do czasu, bo dzięki internetowi i takim filmom ludzie poznają stopniowo prawdę o 9/11

Widzisz, w tym problem ze oprocz takich filmow pewnie nie zapoznawales sie z innymi punktami widzenia, tylko z tymi ktore zakladaja z gory spisek, a co za tym idzie dales sie zmanipulowac jak male dziecko. Naprawde przykro sie robi, jak ludzie po obejrzeniu takiego zaklamanego filmu jak loose change, mysla ze pokazuje on prawde. Pierwszy lepszy przyklad z tego filmu, niebieskie namioty, tworcy filmu dobrze wiedzieli ze sa to namioty medyczne, a oni wcisneli kit, ze to jakas niebieska plachta pod ktora wynoszono czesci global hawka :D kto naprawde szuka prawdy, ten sie takimi glupotanmi nie da zmanipulowac.
  • 0

#217

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"Przybierający na sile ruch antywojenny i jego aktywiści ujawniają światu kłamstwa związane z wydarzeniami z 11 września 2001 roku, których dopuściły się złowrogie siły z anglo-amerykańsko-syjonistycznego establishmentu."


To brzmi zupełnie jak propaganda z najczarniejszych lat komunizmu. Serio..
Ja się zastanawiam czemu spiskowcy ani razu nie zastanawiali się przez kogo wydawany jest NEXUS i jakie ma powiązania polityczne. Nie zdziwiłbym się jakby dało się dojść do jakiś lewackich organizacji albo nawet Kremla.
  • 0

#218

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja się zastanawiam czemu spiskowcy ani razu nie zastanawiali się przez kogo wydawany jest NEXUS i jakie ma powiązania polityczne. Nie zdziwiłbym się jakby dało się dojść do jakiś lewackich organizacji albo nawet Kremla.


Już to pisałeś przy pierwszej informacji... ;)

P.S.

Wszystkie opinie wyrażane na łamach Nexusa są opiniami ich autorów i niekoniecznie odzwierciedlają punkt widzenia wydawcy


I tym oto sposobem proponuje powrócić do tematu...
  • 0



#219

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To się chyba powinno nazywać selekcją dziennikarska :



Pani popełniła błąd... ponieważ zapytała o WTC 7 i użyła jakże słynnego zwrotu "Inside Job" :P

Jaki morał ? Uważajcie o co chcecie spytać :P
  • 0



#220

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

lol no faktycznie.. cos musi w tym byc
  • 0

#221

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja mam nadzieję, że prawdziwym jest stwierdzenie: "piorun dwa razy nie trafia w to samo miejsce" i że 11. września tego roku nikt nie porwie samolotu - np. tego, którym będę leciała do Anglii :o

Edit: Odnośnie wydarzeń z 2001 roku.. Uważam, że rząd USA maczał swoje palce w tych zamachach.
  • 0



#222

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Taci... w tego typu przypadkach - jak wydarzenia znane pod nazwą 9/99 w Rosji i tego typu podobne działania, które miały miejsce we Włoszech (Kampania Terroru Gladio) - minęło sporo lat aż potraktowano te rzeczy poważnie. Włochom zajęło to 15 lat...

Pozostaje czekać...
  • 0



#223

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja zaś myślę tak: To nie było w żaden sposób zaplanowane. Wojna o ropę ? Fakt, niby OPEC kontroluje korzystanie z tego surowca, jednak lata dominacji na politycznej scenie świata nauczyły USA jednej zasady - rządzić wszystkim i wszystkimi. Amerykanie wiedzą niby, że przysłowiowej łapy na całej ropie świata nie położą, ale jednocześnie mocno w to wierzą... Jaka jest prawda o Amerykanach ? Otóż przeciętny John czy Sam nie ma pojęcia o tym, co dzieje się "na górze", ale jest z tego dumny. Jego nie obchodzi taka czy inna decyzja Wuja George'a. On ma swój "job" , "home" i tyle mu wystarczy żeby być "lucky". Dumny jest z gwiaździstego sztandaru, potęgi swojego kraju... A rząd niech robi swoje, bo "oni od tego są, oni są od tego" :> Takim narodem łatwo jest rządzić... Ale przypatrzmy się dokładnym powodom dumy obywateli USA, przede wszystkim historii. Wiadomo, jak wyglądały początki państwa amerykańskiego - terror i horror... Kawałki ziemi zdobywano przy pomocy noża i flinty, wycinając "do nogi" całe osady Indian. Tych, których nie wykończyli uzbrojeni w "grzmiące kije" osadnicy, zabiły choroby przywleczone razem z superucywilizowanymi narodami europejskimi. Jak wielkie musi być poniżenie rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej, kiedy biały człowiek zamyka całe plemię w rezerwacie i traktuje jak ginący gatunek, do którego zagłady sam się przyczynił. Pozatym Indian traktuje się jako "mniejszość"... To tak jakby do Polski nagle wkroczył najeźdźca i wymordował 95% Polaków, a pozostały procent nazwał mniejszością i zamnknął w rezerwacie, żeby potomni mogli zobaczyć jak wygląda prawdziwy Polak... Terror wprowadzany przez kolonistów to jedno, zaś brak przynależności narodowej to drugie. Przecież Ci, którzy zaczęli osiedlać się w Ameryce Północnej byli Niemcami bądź Brytyjczykami. Kiedy tylko zobaczyli "jak tu fajnie" nagle zapomnieli o swoim pochodzeniu. SAMI nazwali się Amerykanami, i SAMI stworzyli naród. Nie poprzez bogatą historię, lecz przez zabór i wyrzeknięcie się własnego kraju. Ale chyba trudno zapomnieć o byciu Anglikiem mówiąc po angielsku. Niepodległość ? Konstytucja ? Ok... Tyle, że również niewolnictwo i traktowanie drugiego człowieka gorzej od zwierzęcia. 9/11 to zemsta świata, o którym przeciętny Amerykanin nie ma pojęcia. Nie popieram przemocy w żadnej formie, jednak nie dziwi mnie też, że świat arabski po prostu nie wytrzymał. Stany Zjednoczone jako mocarstwo od zakończenia II wojny światowej co chwila ładują się w jakiś konflikt, tłumacząc, że to misja pokojowa bądź zapobiegawcza. Rząd amerykański ciągle karmi swoich obywateli wizją Wielkiego Wroga Wolnego Narodu - po wojnie byli to komuniści, teraz są to terroryści. O ile komunistów można było postraszyć "atomówką", to terroryści są po prostu niezniszczalni. Przykładem było polowanie na Osamę bin Ladena. Od deklaracji prezydenta Busha minęło kilka lat, a Osama nadal biega z kałaszem i zwyczajnie się śmieje. Schwytanie jednego człowieka w górzystym kraju, w którym można się ukrywać choć przez całe życie (mając wpływy i pieniądze Osamy L. ) to nie jest taka prosta sprawa. Chyba, żeby zastosować taktykę "rzezi niewiniątek" - zabijać wszystkich po kolei z nadzieją, że trafi się na tego właściwego - a na taką taktykę rząd amerykański przechodzi zawsze kiedy coś mu idzie nie tak.

I znów post wysłał mi się podwójnie - proszę o usunięcie kopii
EDIT AlienGrey: Zrobione :P
PS: Klawisz enter masz pod małym palcem prawej dłoni, jakbyś nie wiedział ;)

  • 0



#224

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zapowiada się ciekawa rocznica :

- pierwszy link zawiera sceny drastyczne - oglądasz na własną odpowiedzialność...
http://www.wearechange.org/promo/

http://www.wearechange.org/91107/
  • 0



#225

Rastamanek.
  • Postów: 50
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Śmiałem się z ludzi, którzy uważali że wszystko było zaplanowane itp.

Do dziś...

Oglądnąłem 2 ciekawe filmy, bardzo ciekawe, skan bani niezły a i szczęka w dół poszła...

http://www.tajemnicz...hp?readmore=130


Każdy to oglądał zapewne, ale może jakiś sceptyk taki jak ja jeszcze dziś na to natrafi i zmieni zdanie i zrozumie prawdę
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych