Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twoje Zdanie Na Temat Wydarzeń Z Dnia 11 Września 2001 R.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1248 odpowiedzi w tym temacie

#241

methodman1.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja mam takie pytanie dla was - jeżeli macie rację i w Pentagon uderzył w wielki i napompowany paliwem lotniczym Boeing to czemu 2 metry od miejsce uderzenia są jeszcze szyby ? W TC paliwo rozpętąło piekło powyginało stal itp a przy Pentagonie została zielona trawa , dach Pentagonu wcale nie ejst osmoloy . Tak naprawdę uszkodzony jest tylko jeden "przedział" Pentagonu a te obok niego są w idealnym stanie oczywiście szyby są nietknięte przecież to tylko Boeing uderzył :rotfl:

Pozatym po co retuszowali zdjęcia z Pentagonu jeżeli tam naprawdę to się stało ? Na różnych zdjęciach te same auta raz płoną raz nie to są białe to czarne . Raz okna są na takiej wysokości , że MJ w wyskoku by dotknął parapetu raz w takiej , że dziecko może zajrzeć jak stanie na palcach .

Czemu wprowadzono wielostronicowy Akt Patriotyczny już kilka dni po zamachach ? moze już był gotowy ? czemu normalne ustawy pisze się miesiącami a tą jedną z najwiękzych napisali w kilka dni ?

Czemu zamach był dzień święta Izraelskeigo ? też przypadek ?

Czemu nie przechwycono samolotów przez godzinę było wiadomo , że są porwane . Przy takim czymś zawsze pojawiają się samoloty F-22 .

Czemu przed zamachami zaczęto sprzedawać akcje linii lotniczych a wiele osób ubezpieczyło się na wielkie kwoty w WTC ?

Czemu zawalił się budynek WTC 7 ? Na świecie było mnóstwo takich przypadkó i żaden budynek się nie zawalił ale wiem tutaj było inaczej bo paliwo lotnicze biło z WTC :rotfl:

Czemu nas ciągle straszą zamachami ? Chcą bymy się bali ?Byłem w USA tam na słowo terrorysta wszyscy uciekają to jt chore ale im się udało . Jak można podawać w TV w wiadomościach , bez zadnych szczegółów nic , ze zginie wiele osób ?

A najlepsze jest to . . . czemu gdy Francuzi byli kilkanaście metrów od Osamy Amerykanie kazali im się wycofać ? :o
  • 0

#242

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A co wgh Ciebie uderzylo w Pentagon ? bo jesli rakieta, albo samolocik wypelniony ladunkami to te Twoje szyby powinny tym bardzie wyleciec, malo tego, gruz powinien byc porozwalany naokolo, a nie dziura w Pentagonie. Pozatym o czym tu rozmawiac, nawet na tym smiesznym filmiku sprzed pentagonu widac spalanie sie paliwa, przelewajace sie nad dachem i nieprawda ze dach nie byl osmolony. Ale znajac mentalnosc spiskowcow, to zaraz ktos powie ze to byla rakieta wypelniona paliwem :lol To samo z tymi samochodami to manipulacja. Poprostu powielasz bzdury ktore zapewne obejrzales w jednym z filmow spiskowych
  • 0

#243

methodman1.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze mówiąc ?

Nie wiem co to było , ale wg mnie napewno nie boeing 757 nie oglądałem ani Loose Change ani innych filmów tego typu mówię tylko to co widzę - szyby w oknach , jawnie sfałszowane zdjęcia i brak śladów pożaru .

Przeciwnicy spisku mówią - w WTC to było taaak gorąco , że się to wszystko musiało rozypać bo palio było temperatura to i tamto . WTC 7 też się od pożaru całe zawaliło .

Więc czemu Pentagon wygląda jakby zawaliła się w nim jedynie ściana nośna ? Przeciż tam też było paliwo i temperatura ok 1000 topni :roll:
  • 0

#244

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

tatik dziura w Pentagonie miala IDEALNIE taka sama wielkosc jak wielkosc kadluba Boeinga 757, ludzie nie odgzrewajcie starych kotletow, bo mam deja vu.


Zdjęcie wykonane zaraz po ugaszeniu pożaru.

Dołączona grafika


A tu np Boeing przed atakiem złożył skrzydła ?

Dołączona grafika


Widać tylko małą dziurę na parterze

Ktoś zasugerował że Boeing po prostu się spalił ponieważ zawierał głównie lekkie stopy aluminium :cafe:


Aluminium temperatura topnienia 660 °C, temperatura wrzenia minimum 2060 °C.
Więc wyparowało wiele ton aluminium :cafe:
  • 0



#245

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdjęcie wykonane zaraz po ugaszeniu pożaru.

A tu to samo zdjęcie z nałożonym konturem przekroju samolotu:

Dołączona grafika

Nie ma tu nic tajemniczego.


Warto przyjrzeć się też zdjęciom wykonanym zaraz po uderzeniu:
http://www.kolumbus....rosine-fire.jpg
http://www.oilempire...hics/hole07.jpg
B757 zmieści się tam bez kłopotu.

A tu np Boeing przed atakiem złożył skrzydła ?
Widać tylko małą dziurę na parterze


Nie zlożył skrzydeł. A dziura jest w sam raz:

Dołączona grafika


Więcej szczegółów tutaj:
http://www.paranorma...m...ost&p=62512

Ktoś zasugerował że Boeing po prostu się spalił ponieważ zawierał głównie lekkie stopy aluminium :cafe:
Aluminium temperatura topnienia 660 °C, temperatura wrzenia minimum 2060 °C.
Więc wyparowało wiele ton aluminium :cafe:

Ja zasugerowałem.
A teraz się pytam, co ma wspólnego wrzenie aluminium z jego spalaniem?

Czemu zamach był dzień święta Izraelskeigo ? też przypadek ?

Przypadek. A w WTC zginęło wielu Żydów (ok. 200).

Czemu zawalił się budynek WTC 7 ? Na świecie było mnóstwo takich przypadkó i żaden budynek się nie zawalił ale wiem tutaj było inaczej bo paliwo lotnicze biło z WTC

Przyczyny:
- poważne zniszczenia strukturalne spowodowane spadającymi fragmentami walącego się WTC 1
- wysokoenergetyczne pożary węglowodorowe paliw pochodzących ze zbiorników systemu zasilającego generatory prądotwórcze.
To najważniejsze przyczyny.
  • 0



#246

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Zdjęcie niesamowite silnik nie przestawił samochodu ?

dj_cinex : To nie temat o Pentagonie gdzie mamy pisać znów "te same twierdzenia" i zaśmiecać temat ogólny. Czas na małą przerwę (i ponowny powrót do ogółu - za czas jakiś).

Dodano (12.09.07) :
A więc... temat zostaje otwarty, lecz jego specyfikacja jest ogólna - tzn. przedstawiamy tutaj swoje zdanie + możemy zamieszczać tutaj nowe zdarzenia/fakty, które tyczą się owego zagadnienia bez konieczności zakładania do nich nowych tematów. Przykład : np. informacja, iż dzień przed 6 rocznicą 9/11 jeden z przedstawicieli ruchu na rzecz "9/11 : inside job" został aresztowany (mowa tutaj o Alexie Jonesie) etc. [aktualnie został już podobno wypuszczony...] - to był takowy przykład... ;)

Przypominam, iż mamy tematy dotyczące wszelkich zdarzeń z dnia 9/11 (Pentagon, WTC, WTC 7...) i tam należy dyskutować o konkretnych zagadnieniach...

  • 0



#247

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czemu zamach był dzień święta Izraelskeigo ? też przypadek ?



Przypadek. A w WTC zginęło wielu Żydów (ok. 200).

Et tu, Brute? :P

Jakie święto wypadało 11.09.2001 roku według kalendarza żydowskiego: link :cafe:

Mam nadzieję, że mój post mieści się w: przedstawiamy tutaj swoje zdanie + możemy zamieszczać tutaj nowe zdarzenia/fakty, które tyczą się owego zagadnienia bez konieczności zakładania do nich nowych tematów :P
  • 0

#248

Andrewx.
  • Postów: 76
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Osobiście po przeanalizowaniu dowodów trzymam się wersji oficjalnej co do przebiegu zamachu w dniu 11 września. Nie dostrzegam w tzw. "teoriach spiskowych" przekonujących dowodów. Moim zdaniem opierają się one na manipulacji, przeinaczaniu faktów i szukaniu na siłę sensacji, a nie na rzetelnej analizie naukowej problemu. Na razie nie widzę powodów by nie uważać za wiarygodny raport NIST. Kwestią otwartą pozostaję natomiast czy amerykańskie służby specjalne wiedziały o nadchodzących zamachach i celowo nic nie zrobiły. Na to jednak trudno będzie znaleźć dowody a "spiskowcy" się tym raczej nie chcą zająć bo nie jest to tak efektowne jak hologramy, Tomahawk uderzający w Pentagon, wysadzanie WTC i inne tym podobne, sorry jak kogoś urażę, bzdury.
  • 0

#249

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tomahawk uderzający w Pentagon


Widziałem nagranie z kamery tysiąc razy i nadal nie widzę tam samolotu, tylko coś znacznie mniejszego, co raczej przypomina rakietę.
  • 0

#250

Jaku.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No i cóż można dodać do takiego stwierdzenia? Niewiele chyba. Pełna zgoda.
Co nie zmienia oczywiście faktu, że zwolennicy teorii spiskowej - zarówno w tym temacie - jak i w kilku innych dotyczących ogólnie WTC, ani się przekonać nie dadzą, ani nawet nie popatrzą na całość tej tragedii pod kątem wypowiedzi rodzin ofiar na przykład. Smutne....
  • 0



#251

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co nie zmienia oczywiście faktu, że zwolennicy teorii spiskowej - zarówno w tym temacie - jak i w kilku innych dotyczących ogólnie WTC, ani się przekonać nie dadzą, ani nawet nie popatrzą na całość tej tragedii pod kątem wypowiedzi rodzin ofiar na przykład. Smutne....


No tak... W Biesłanie, w teatrze Nord-Ost też zginęło wielu ludzi. I niestety stali za tym ludzie mający ogromną władzę, którzy umożliwili a być może także zaplanowali te wszystkie zamach od podstaw, tylko po to by utrzymać swoją władzę i zniszczyć naród Czeczeński.

Dla mnie jest duże prawdopodobieństwo, że w USA doszło po raz kolejny do podobnej sytuacji (wcześniej był tajemniczy zamach w Oklahomie dokonany przez byłego żołnierza armii USA, weterana pierwszej wojny w Zatoce). A rodzina Kennedych ? Ktoś ich wykończył.

Polecam artykuł:
http://7dni.wordpres...ora-terrorysci/
  • 0

#252

Jaku.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Moja odpowiedź dotyczyła postu AndzrzejaH - nie wiem dlaczego, ale mój "edit" nie został uwzględniony.
Tragedia w Biesłanie nie ma tutaj nic do rzeczy. Czyżbyś sugerował, Mortyrze, spisek rządowy na poziomie USA-Rosja?
  • 0



#253

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czyżbyś sugerował, Mortyrze, spisek rządowy na poziomie USA-Rosja?


Sugeruję, że zarówno w USA, jak i Rosji są rządzące elity, które w zbliżony, krwawy sposób załatwiają pewne sprawy. Tylko, że w USA robią to bardzo profesjonalnie. Do tej pory nie wiadomo kto dokładnie mógł zlecić wykończenie rodziny Kennedych. Natomiast wiadomo dokąd prowadzą ślady zabójców Litwinienki.
  • 0

#254

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

NoMeansNo,
faktycznie wygląda na to, że święto żydowskie w dniu 11.09.2001 to całkowita fikcja, a raczej kolejne spiskowe kłamstwo. Jak widać z TS jest jeszcze gorzej, niż mi sie wydawało ;)
  • 0



#255

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

... po prostu teoria spiskowa ma tak wiele "dziur", że należy weryfikować niestety każdą, nawet tak banalną jak święta w kalendarzu żydowskim, informację. :P

A już doszukiwanie się paralelnych sytuacji pomiędzy Nord-Ost a 11.09 wymaga ich sporej dozy "dobrej" woli. Co jednocześnie w najmniejszym stopniu nie oznacza, że władze rosyjskie są zawsze be, a amerykańskie zawsze cacy. Tyle, że otoczenie w jakim oba działają u jednych stwarzają pewne większe lub mniejsze opory przed sięganiem po ekstraordynaryjne środki.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych