Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twoje Zdanie Na Temat Wydarzeń Z Dnia 11 Września 2001 R.


  • Please log in to reply
1248 replies to this topic

#106

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja bym oceniał owe zdjęcia po óczesnym zapoznaniu się z całością...
  • 0



#107

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No a właśnie ja ci mówie , ze żadnej manipulacji nie ma! Po pierwsze chce zobaczyc te zdjecia w innej wersji (tzn . wersji ogólnodostępnej w necie). Po drugie trawa ma często różne odcienie itp itd. Pytam się ciebie. Udziel mi inteligentnej odpowiedzi...co chcieli ukryć? A także powiedz mi czy ten rzekomy pasek innej trawy byłby w stanie zakryć barierkę...??Ha! Nie, nie ma takiej opcji, chyba że ta barierka miała okło 25 cm wysokości.....
  • 0

#108

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja wogole nie rozumiem co ma udowadniac ten argument z zielona trawka, nie peirwszy raz zreszta spotykam sie z tego typu dowodami, ktore nic nie udowadniaja, tylko sie czepiaja bezsensownych rzeczy.
  • 0

#109

Rigel.
  • Postów: 94
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Legia retuszuje zdjęcia z meczu!!! Dlaczego na trawie widać pasy??? Co chcieli ukryć??? :wow:
  • 0

#110

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Rigel, żeby to było takie proste... :)
  • 0

#111

Rigel.
  • Postów: 94
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra, teraz na poważnie. Dla mnie to jest proste. Analizując te zdjęcia dochodzę do do wniosku, że jest to manipulacja. Zdjęcia niby retuszowane pochodzą z dnia zamachu, bo widzimy poszkodowanych i ratowników udzielających im pomocy. Natomiast zdjęcie z barierką pochodzi z okresu późniejszego, gdy budynek był remontowany, i teren ten był jednym wielkim placem budowy, o czym świadczy duża ilość ciężarówek, samochodów, namiotów i innych rzeczy, których NIE BYŁO w dniu zamachu. Jak dla mnie, to normalne, ze teren budowy odgradza się barierkami czy płotami, aby nikt postronny tam nie wchodził. Czyli barierka mogła powstać i najpewniej powstała później. Zresztą tu jest zdjęcie satelitarne Pentagonu wykonane 7.09.2001, a więc 4 dni przed zamachami. Gdzie jest ta barierka?
http://www.spaceimag...agon_9_7_01.jpg

Natomiast na tym zdjęciu, wykonanym 20.11.2001 takie ogrodzenie już widać.
http://www.spaceimag...on_11_20_01.jpg

Edit: Analizując w dużym powiększeniu pierwsze ze zdjęć, które podałem (to sprzed zamachu) można nawet dostrzec w niektórych miejscach wzdłuż chodnika pasy trawy o innym odcieniu niz reszta. Przyczyn tego może być kilka. Np. chodnik mógł być budowany później niż sam trawnik. W takiej sytuacji normalne jest, że pas trawnika wzdłuż niego zostanie zdewastowany przez maszyny, robotników czy składowanie materiału itp. Po zakończeniu prac teren taki należy zrekultywować i ponownie wysiać trawę. Mógł więc to być inny gatunek trawy niż na reszcie trawnika, stąd też inny jego odcień.
  • 0

#112

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

[center:42ad375914]Dołączona grafika[/center:42ad375914]
[center:42ad375914]MSNBC[/center:42ad375914]
  • 0



#113

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzisaj leci propagandowy film na 2 lub jedynce.
  • 0

#114

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie zapominajmy o tym ze spoleczenstwo amerykanskie nie nalezy do najinteligentniejszych i takimi sondami bym sie nie kierowal, bo np. ponad polowa amerykanow wierzy w to ze nasza planeta ma 6000 lat a swiat powstal w 7 dni.

[ Dodano: 2006-09-20, 18:17 ]
i tak jestem zaskoczony wynikiem ankiety, ze 35 % jest na nie.
  • 0

#115

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tiamat, w takim razie jeśli uważasz, że społeczeństo amerykańskie nie należy do najinteligentniejszych powinni oni być łatwo podatni na oficjalną wersje... A nawiązując do tego w co oni wierzą jest to kwestią narzucenia przez szkoły katolickiego wglądu na świat.. Czytałem, że w niektórych stanach jest wręcz nakaz nauki o stworzeniu świata pod względem religijnym a gdzieniegdzie nawet zakazuje się nauki darwinizmu... Heh dziwne to troche ale jednak...
  • 0

#116

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a poza tym amerykanie bardziej niżkażdy inny naród lubi "jeździć" po swoim rządzie :)

Nie zapominajmy też że to naród wręcz kochający teorie spiskowe (no bo mało która się samtąd nie wywodzi :D ) i dlatego nie jest wcale dziwne, że są tak nastawieni.

Poza tym, ankiety to też śliska sprawa - wystarczy przypomnieć sobie nasze przedwyborcze sondaże Tusk vs. Kaczyński.
  • -1



#117

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie zapominajmy też że to naród wręcz kochający teorie spiskowe (no bo mało która się samtąd nie wywodzi :D ) i dlatego nie jest wcale dziwne, że są tak nastawieni.

Biorąc pod uwage fakt potegi USA już od stulecia nie jest dla mnie zaskoczeniem, zaistnienia wielu teorii spiskowych... A jak bys się tak lepiej rozejrzał w Europejskiej historii to takich spiskow było znacznie więcej(wiele juz jawnych). Oczywiście nie tak dużej rangi jak 9/11 ale zawsze...

A ankiety czy tego chcesz czy nie są bardzo rzeczowe i to normalne że nie zawsze 100% bo granica błędu zawsze jest brana pod uwage...
  • 0

#118

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tiamat, w takim razie jeśli uważasz, że społeczeństo amerykańskie nie należy do najinteligentniejszych powinni oni być łatwo podatni na oficjalną wersje...


Ech Legalize Twoje wypowiedzi sa strasznie tendencyjne i subiektywne. Ja uwazam ze jest odwrotnie, takim gadaniem to nigdy do porozumienia nie dojdziemy :-D pozostanie nam tylko dzial religie i wiara :P

A nawiązując do tego w co oni wierzą jest to kwestią narzucenia przez szkoły katolickiego wglądu na świat.. Czytałem, że w niektórych stanach jest wręcz nakaz nauki o stworzeniu świata pod względem religijnym a gdzieniegdzie nawet zakazuje się nauki darwinizmu... Heh dziwne to troche ale jednak...


No dokladnie, poziom wiedzy i edukacji jest tam na strasznie niskim poziomie, zreszta nie od dzis wiadomo jacy ludzie tam mieszkaja. Np. w prawie w waszyngtonie jest artukul ktory glosi ze w stanie absolutnie zakazany jest seks z dziewicą :rotfl: To byl taki maly OT.
  • 0

#119

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tiamat, a ja jestem tego zdania, że im mniej wykształcone społeczeństwo tym łatwiej jest nim manipulować... To są podstawy ;)
  • 0

#120

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Właśnie skończył się fajny film o 9/11. Wiem że zaraz wyskoczą tutaj zwolennicy TS że to propaganda, ale to już inna sprawa. Jak dla mnie to film bardzo dobry i jeśli ktoś zechce, to może trochę inaczej spojrzeć na sprawę.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych